ZNAJDŹ LEKARZA

środa, 17 Styczeń 2018 Wersja beta
Patronat:
6media

 

TESTOWY PROGRAM EDUKACYJNY Z ZAKRESU STOMATOLOGII OGÓLNEJ

logo-ptspod patronatem PTS Oddział Kraków i merytorycznym kierownictwem
dr hab. n. med. Jolanty Pytko-Polończyk

 

 

Na łamach czasopisma „Stomatologia” publikujemy Testowy Program Edukacyjny z zakresu Stomatologii Ogólnej, zatwierdzony przez Naczelną Radę Lekarską (uchwała nr 06/KKM/14/P-VI). Miło nam poinformować, że jest on akredytowany przy Polskim Towarzystwie Stomatologicznym Oddział Kraków, pod patronatem i kierownictwem merytorycznym prezesa PTS Oddziału Kraków dr hab. n. med. Jolanty Pytko-Polończyk.

 

30 PUNKTÓW DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW!

Co miesiąc będziemy publikować pytania testowe związane z problematyką poruszaną w bieżącym wydaniu. W każdym numerze znajdą Państwo 15 pytań testowych wybranych przez dr hab. Jolantę Pytko-Polończyk, za każdą prawidłową odpowiedź będzie można otrzymać 0,2 pkt. Dziesięć tegorocznych wydań „Stomatologii” to 150 pytań i możliwość zdobycia aż 30 punktów edukacyjnych!

 

ZASADY UCZESTNICTWA

Do udziału w programie zachęcamy wszystkich lekarzy dentystów – jedynym wymogiem jest odsyłanie na adres redakcji wypełnionej karty testowej sygnowanej podpisem i pieczątką lekarską. Po zakończeniu tegorocznej edycji (31 stycznia 2015 r.) każdy uczestnik zostanie powiadomiony o wynikach oraz otrzyma zaświadczenie z informacją o zgromadzonych punktach edukacyjnych, które będzie uprawniało do zwrócenia się do Okręgowej Izby Lekarskiej w miejscu zamieszkania w celu dopisania zdobytych punktów do indywidualnego konta lekarza dentysty.

 

LEKARZ NA MEDAL

Uczestnicy programu będą również konkurować o zdobycie specjalnej nagrody, którą ufunduje sponsor! Jak o nią zawalczyć? Zostając regularnym czytelnikiem czasopisma „Stomatologia” i biorąc udział w teście edukacyjnym w każdym tegorocznym wydaniu.

 

Regulamin programu dostępny w siedzibie redakcji.

 

 

 

 

 

 

BRĄZOWY PATRON PROGRAMU EDUKACYJNEGO

FM Dental logo z claimem_PROGRAM EDUKACYJNY

 

 

 

 

 

 

 

Adres do korespondencji:
Redakcja czasopisma „Stomatologia”
Aleja Korfantego 141 C
40-154 Katowice

Na kopercie prosimy o dopisek: Testowy Program Edukacyjny 2014.

Przejdź do następnej strony

Najnowszy numer

Nasi klienci