ZNAJDŹ LEKARZA

poniedziałek, 18 Luty 2019 Wersja beta
Zobacz:

EDUKACJAIII Zjazd higienistek i asystentek – w poszukiwaniu algorytmu współpracy idealnej

Co wyróżnia III Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek Stomatologicznych „Zawód higienistki i asystentki wart POZNANIA”? Przede wszystkim fakt, że żadne inne wydarzenie profilowane do tej grupy, nie podkreśla w podobnym stopniu znaczenia higienistek i asystentek w codziennej praktyce stomatologicznej – wyjaśnia mgr dypl. hig. stom. Katarzyna Ostrowska, Członek Rady Naukowej 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, Szkolenia Ostrowska.

Integracja Zjazdu z Kongresem Unii Stomatologii Polskiej, to wyraźny dowód, że całemu środowisku zależy na naszym rozwoju i poszukiwaniu algorytmu współpracy idealnej. Organizatorzy postawili znak równości pomiędzy wiedzą przekazywaną stomatologom i higienistkom i asystentkom, to ogromy dowód zaufania, wyróżnienie i motywacja do działania.

Czytaj także: 

III Zjazd Higienistek i Asystentek Stomatologicznych – we właściwym miejscu

W Poznaniu, głośno i wyraźnie, w towarzystwie lekarzy dentystów, będziemy mówić o tym, co możemy, co umiemy, czego pragniemy oraz co umieć i móc powinnyśmy. Zdobywanie praktycznej wiedzy i umiejętności wzbogacone będzie długimi i merytorycznymi dyskusjami o przyszłości zawodu. Czekamy na Wasze pomysły, uwagi, wskazówki. Nie mam wątpliwości, że współpraca z najważniejszymi towarzystwa naukowymi, w tym Polskim Towarzystwem Stomatologicznym zaprocentuje.

Co najważniejsze, program Zjazdu nie budzi merytorycznych wątpliwości. Jest nowoczesny i praktyczny, zbudowany o wieloletnie doświadczenie oraz Wasze wskazówki – polskich higienistek i asystentek. Wśród wykładowców znaleźli się Ci, którzy potrafią dotrzeć z wiedzą do umysłów a osobowością do naszych serc. Taka nauka jest w naszej opinii najskuteczniejsza.

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt. Wyjątkowej pragmatyczności Zjazdowi dodaje towarzystwo międzynarodowej wystawy produktów stomatologicznych. CEDE 2018 to idealne miejsce do obcowania z nowoczesnym sprzętem, tak niezbędnym  przecież do profesjonalnego wykonywania naszego zawodu.

Z pewnością warto przyjechać do Poznania!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE DLA HIGIENISTEK I ASYSTENTEK W POLSCE!

 

Źródło:

ewiDENTniepr.pl

 

 

Przejdź do następnej strony

Nasi klienci