ZNAJDŹ LEKARZA

piątek, 22 Luty 2019 Wersja beta
Zobacz:

Zanim otworzysz gabinet…

shutterstock_150338342Jesteś lekarzem marzącym o założeniu własnego gabinetu? Codziennie myślisz o tym, jak przestać pracować dla kogoś i zacząć realizować się w roli właściciela?

Jak możesz wnieść swoją karierę na wyższy poziom i usamodzielnić się zakładając swój gabinet? Rozwiązaniem może być spotkanie i praca z coachem, który pomoże ci wyznaczyć cele i będzie cię wspierać w ich osiąganiu. Zacząć możesz również od przeczytania tego artykułu i znalezienia odpowiedzi na zawarte w nim pytania.

WYOBRAŹMY SOBIE SYTUACJĘ…

Marek jest lekarzem pracującym w dużej przychodni. Jednak coraz częściej myśli o tym, aby odejść z pracy, otworzyć własny gabinet i zatrudnić innych lekarzy. Tak naprawdę to zawsze chciał mieć swoją praktykę, a ostatnio niestety zajmuje się tylko bieżącymi sprawami i przyjmowaniem pacjentów. Nie wie od czego zacząć i jak zaplanować działania. Ma sporo zobowiązań i nie ma pewności, czy własna firma zapewni mu wystarczające bezpieczeństwo finansowe. Analizował możliwe opcje już kilka razy, rozmawiał ze znajomymi, którzy prowadzą swoje biznesy, ale nadal nie potrafi podjąć decyzji. Nie wie też czy sprawdzi się

w roli właściciela gabinetu. W obecnej pracy nie zarządza ludźmi ani budżetem.

Czy to przypomina ci twoją sytuację? Myślisz podobnie i też zastanawiasz się nad podjęciem decyzji o założeniu własnej firmy?

Anna Czelej, Małgorzata Kaczyńska, FutureMD

Cały artykuł na medsukces.pl

Przejdź do następnej strony

Nasi klienci