Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Od 1 maja 2017 r. działa System Monitorowania Kształcenia

1 maja 2017 r. uruchomiono System Monitorowania Kształcenia (SMK), który jest rewolucyjną zmianą w obsłudze procesów związanych z kształceniem podyplomowym lekarzy i lekarzy dentystów. W związku z tym organizowane są spotkania informacyjno-szkoleniowe dla Lekarzy oraz Lekarzy Dentystów, którzy chcieliby zapoznać się z funkcjonalnościami systemu i wymaganiami nakładanymi na lekarzy i lekarzy dentystów w posługiwaniu się SMK. Informatyzacja procesów związanych z kształceniem wymagać będzie korzystania m.in. z tzw. profilu zaufanego, umiejętności logowania się do systemu, składania różnego rodzaju wniosków jak i wielu innych czynności realizowanych dotychczas za pomocą dokumentów papierowych. Przepisy ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia przenoszą wymianę informacji ze świata papieru do otoczenia cyfrowego.

Naczelna Izba Lekarska prosi osoby zainteresowane tematem Systemu Monitorowania Kształcenia o kontakt z właściwym oddziałem Izby.

Poniżej podręcznik opublikowany przez Ministerstwo Zdrowia:

podrecznik-uzytkownika-uprawnienia-dla-rol-dla-zawodow-majacych-zastosowanie-w-ochronie-zdrowia.docx (1.6 MB)
źródło: NIL