Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

10 powodów, dla których warto zgłosić produkt do konkursu „Gwiazdy CEDE”

Dlaczego warto zgłosić produkt do konkursu „Gwiazdy CEDE 2018?”

  1. To jedyny plebiscyt, w którym o zwycięstwie decydują internauci – uczestnicy branży.
  2. Zgłoszenie produktu jest bezpłatne.
  3. Cztery kategorie: sprzęt, materiały, profilaktyka, edukacja/IT. Wystawca może zgłosić (w panelu na cede.pl) po jednym produkcie w każdej z  czterech kategorii.
  4. Informacja o produkcie (wraz ze zdjęciem i/lub filmem) zostanie opublikowana na: cede.pl, www.cedenews.pl oraz oficjalnym fanpage CEDE.
  5. Głosowanie na www.cede.pl rozpoczyna się 9 czerwca i potrwa do zakończenia pierwszego dnia wystawy, czyli 20 września br.
  6. Możliwość podglądu wyników na bieżąco.
  7. Szansa na otrzymanie pięknej statuetki podczas uroczystej Gali.
  8. Zwycięskie produkty (w czterech kategoriach) będą zaprezentowane w Alei Gwiazd w pasażu pomiędzy pawilonami MTP.
  9. Zwycięskie produkty mogą umieścić znak „Gwiazda CEDE” na opakowaniu swojego produktu.
  10. Udział w konkursie wzmacnia pozycjonowanie produktu w wyszukiwarkach.

ZGŁOŚ PRODUKT

W tym roku konkurs będzie jeszcze atrakcyjniejszy (tak samo dla wystawców, jak i głosujących) i silniej oddziaływujący na całą branżę stomatologiczną. Udoskonaleniu zostanie poddany system rejestracji oraz oddawania głosów. Ulubione produkty będzie można wskazywać wykorzystując dane do logowania do Panelu Uczestnika CEDE.

Przypomnijmy, że do rywalizacji w pierwszej edycji plebiscytu, w czterech kategoriach: Sprzęt, Materiały, Profilaktyka oraz Edukacja/IT stanęło 56 produktów, zgłoszonych przez 40 wystawców CEDE 2017. Głosowanie odbywało się wyłącznie za pomocą portalu cedenews.pl, ostatniego dnia – głosować można było również na stoisku konkursu zlokalizowanym w pasażu pomiędzy pawilonami, w których odbywała się wystawa. Ulubione produkty wskazywali przedstawiciele branży dentystycznej: lekarze, technicy, asystentki, higienistki, studenci oraz uczniowie. Laureaci konkursu otrzymali statuetki Gwiazdy CEDE oraz możliwość prezentacji swoich produktów w Alei Gwiazd.

Zwycięzcy plebiscytu Gwiazdy CEDE 2017

Ergonomiczny zestaw unitu stomatologicznego FEDESA ELECTRA 700  (DENTALHOLDING Sp. z o.o.) – Sprzęt

Endostar E3 Rotary System (Poldent) – Materiały

SEYSSO Oxygen O-Sonic Szczoteczka Soniczna (Shop Dent Wojciech Madej) – Profilaktyka

iBAD (Be Active Dentist) – Edukacja/IT

 

Targi CEDE