Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

10. Sympozjum CEIA

IMG_418810 Sympozjum Central European Implant Academy jak co roku odbyło się w Krakowie w ostatni weekend października. Sesja wykładowa (24 października 2014 r.) zorganizowana w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego zgromadziła ponad 350 uczestników z Polski i zagranicy. 

Piątkowe spotkanie wypełniły wystąpienia trzech znakomitych wykładowców i dwa bloki tematyczne: „Komplikacje i powikłania” – do których odniósł się w dwóch częściach wykładu dr hab. n. med. Piotr Majewski oraz „Estetyka w implantoprotetyce” – którą pod różnym kątem zajmowali się prof. Stephen Chu i dr Francesco Amato. Uczestnicy sympozjum mieli możliwość zapoznać się z wartościowymi prezentacjami uznanych w świecie autorytetów z zakresu implantoprotetyki, m.in. z najnowszymi pomysłami prof. Chu na estetyczne prace protetyczne, bardzo przenikliwą analizą niepowodzeń i nawracającego problemu periimplantitis w implantoprotetyce oraz analizie własnych doświadczeń klinicznych w odniesieniu do dowodów naukowych. Po raz pierwszy przy tak dużym audytorium udało się przeprowadzić panel dyskusyjny z udziałem wszystkich prelegentów i aktywnych słuchaczy. Jubileuszowe Sympozjum CEIA to także wieczór pełen wrażeń. W trakcie CEIA Evening mieliśmy przyjemność uhonorować wszystkie osoby związane z Akademią.

W podziękowaniu za wieloletnią współpracę w prowadzeniu kursów praktycznych i wkład w szkolenia lekarzy w ramach Środkowoeuropejskiej Akademii Implantologii CEIA wyróżnienie i drobny prezent otrzymali: prof. zw. dr hab. med. Stanisław Majewski, prof. dr hab. med. Andrzej Wojtowicz, dr n. med. Nicolaas Hahn, dr n. med. Krzysztof Gronkiewicz, dr Paweł Cichosz, dr Tomasz Falkowski Lucyna Wasio, dr hab. n. med. Piotr Majewski.

Wspomniano także o nieobecnych, ale bardzo ważnych osobistościach związanych z CEIA: Kendalu Beachamie, rektorze ds. edukacji na NYU CD, oraz prof. Markusie Hürzelerze, autorze Curriculum Perioimplantologicznego. Czasopismo STOMATOLOGIA było patronem medialnym tego wydarzenia i z przyjemnością wzięło w nim udział, umożliwiając uczestnikom otrzymanie najnowszego numeru naszego miesięcznika.

Redakcja