Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

12. Sympozjum CEIA pod patronatem STOMATOLOGII

 

ceia_pionJuż 28 i 29 października w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbędzie się  Sympozjum Central European Implant Academy (CEIA) – jedno z największych wydarzeń edukacyjnych w branży stomatologicznej w Polsce, którego patronem medialnym jest czasopismo „Stomatologia”. Sympatycy implantologii, protetyki i periodontologii spotkają się już po raz dwunasty. Podczas dwóch dni tego międzynarodowego sympozjum, uczestnicy  będą mieli okazję wysłuchać wykładów m.in.: dr. n. med. Francesco Amato, dr. hab. n. med. Piotra Majewskiego, prof. Marzeny Dominiak, dr. n. med. Stavrosa Pelekanosa.

Więcej informacji www.ceia.edu.pl

 

 

 

program-dentonet-ceia