Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

12. Sympozjum CEIA

Implantoprotetyka na stałe wpisała się w oferty dzisiejszych gabinetów dentystycznych. Rozwiązanie znajduje coraz więcej zwolenników, zwiększa się sprzedaż implantów w Polsce i na świecie. Popularność przekłada się również na ogromny nacisk na rozwój wiedzy i produktów, powodując natłok informacji.

Środkowoeuropejska Akademia Implantologii towarzyszy implantoprotetykom od ponad 12 lat. Stawiamy na sprawdzone nazwiska, doświadczonych praktyków, autorów uznanych publikacji, którzy podzielą się wiedzą praktyczną i analityczną.

reklama_ceia

Rozwój stomatologii wskazuje, że praca zespołowa jest kluczem do sukcesu. Dlatego w ofercie CEIA na stałe wpisane zagadnienia:

  • implantologia,

  • protetyka,

  • estetyka,

  • regeneracja,

  • periodontologia,

… zostały wzbogacone o nowe :

  • profesjonala asysta stomatologiczną – szkolenia i wykłady dla higienistek i aystentek

  • doskonałe zarządzanie praktyką – Business Academy for Medical Practice.

Zapraszamy do Krakowa już w październiku 2016 roku. Jednym z wykładowców będzie dr Francesco Amato, implantoprotetyk, periodontolog, członek grup badawczych, z wieloletnim doświadczeniem.

Pełen program szkoleń pod patronem CEIA oraz 12.Sympozjum CEIA dostępne na www.ceia.edu.pl

 CEIA