Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

13. w piątek – 13. Sympozjum CEIA!

W dn. 13 i 14 października br. w budynku Biblioteki Nauk Przyrodniczych na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyło się 13. Sympozjum Środkowoeuropejskiej Akademii Implantologii Stomatologicznej (CEIA). Wydarzenia odbyło się pod hasłem: „Powikłania w leczeniu implantoprotetycznym i sposoby rozwiązywania problemów”.

Niepowodzenia i komplikacje to temat często omijany w programach konferencji, kongresów i sympozjów. Po raz pierwszy organizatorzy Sympozjum CEIA poświęcili mu całe 2-dniowe spotkanie – począwszy od całodniowej sesji prof. Dennisa Tarnowa – niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie implantologii i estetyki stomatologicznej (wykłady i panel dyskusyjny pierwszego dnia) po prelekcje drugiego dnia z 2 włoskimi i 4 polskimi praktykami.

– Zobaczyliśmy między innymi, z jakimi komplikacjami możemy się spotkać, prowadząc leczenie implantologiczne i implantoprotetyczne – relacjonuje dr n.med. Maciej Marcinowski. Musimy być pewni, że nasza wiedza pozwala nam, najlepiej jak tylko to możliwe, zdiagnozować problem pacjenta oraz zaplanować rozwiązanie. „KIS” czyli keep is simple to recepta na każdy plan leczenia, która powinna nam towarzyszyć każdego dnia, idąc w parze z poszanowaniem biologii. – kontynuuje.

  1. CEIA zgromadziła w Krakowie ponad 300 uczestników z kraju, 39 uczestników z zagranicy oraz 7 wykładowców z USA, Włoch i Polski. Sympozjum wzmacnia swoją pozycję na rynku spotkań branżowych w Polsce, staje się niezależnym i międzynarodowym wydarzeniem na mapie Europy, otwartym na nowych uczestników, wystawców i sponsorów.

Dziękujemy prelegentom, którymi byli: prof. Dennis Tarnow, prof. Roberto Cocchetto, dr Francesco Amato, dr Piotr Majewski, dr Radosław Jadach, dr Kornel Krasny i dr Konrad Walerzak.

Już dziś zapraszamy na 14. Sympozjum CEIA, które odbędzie się w październiku 2018 r., jak zawsze – w Krakowie!