Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Royal Esthetics już za miesiąc!

royal esthetics

Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Stomatologii Estetycznej odbywał się już w Rzymie, Paryżu, Cannes, Kopenhadze oraz Barcelonie. W tym roku przyszedł czas na Kraków. To tutaj od 22 do 24 września, odbędzie się prestiżowy XIII Kongres ESCD – Europejskiego Stowarzyszenia Stomatologii Estetycznej pod nazwą Royal Esthetics.

Wyjątkowi wykładowcy podczas 3 dni poświęconych nauce i zabawie, 2 główne podia, sesje praktyczne i sesje posterowe czekają na uczestników podczas tego niezwykłego kongresu. Organizatorzy zaprosili najważniejsze nazwiska w branży, najlepszych wykładowców z tematami dotyczącymi stomatologii estetycznej, implantologii, periodontologii, protetyki i technologii CAD/CAM. Program wydarzenia prezentuje się imponująco.

– To pierwsza tak prestiżowa oraz tak specjalistyczna konferencja, która odbędzie się na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Program jest doskonały: do Krakowa przyjedzie wielu ekspertów, a poziom naukowy będzie niezwykle wysoki – mówi dr Maciej Zarow, jeden ze współorganizatorów konferencji.

Royal Esthetics odbędzie się w dniach 22-24 września w Holiday Inn Kraków City Center. Szczegółowe informacje oraz rejestracja dostępne na oficjalnej stronie kongresu.