Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

NOWE HORYZONTY RADIOLOGII STOMATOLOGICZNEJ

radiologia_ikwpKonferencja poświęcona współczesnym dziedzinom diagnostyki obrazowej w stomatologii, a także aspektom prawnym wykonywania i opisywania stomatologicznych badań rentgenowskich.
W dniach 21-23 października 2016 r. odbędzie się z Lublinie konferencja „Nowe horyzonty radiologii stomatologicznej”. Okazją do jej zorganizowania jest jubileusz 40-lecia akademickiego nauczania radiologii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej w Lublinie. Podczas spotkania zostaną omówione dokonania oraz trendy rozwojowe tej prężnie rozwijającej się dziedziny nauki. Zaproszenie do wygłoszenia wykładów, poświęconych współczesnym dziedzinom diagnostyki obrazowej w stomatologii, a także aspektom prawnym wykonywania i opisywania stomatologicznych badań rentgenowskich, przyjęli wybitni specjaliści z dziedziny radiologii stomatologicznej z zagranicy oraz kierownicy zakładów i pracowni radiologii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej polskich uczelni medycznych. Szczegółowy program dostępny jest na stronie wydarzenia.