Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Projekt Niebieskie Usta

mouthcanceractionmonth

 

Listopad to miesiąc walki z nowotworami jamy ustnej. Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii przygotowało specjalne stoiska, na których będzie uczyć jak prawidłowo wykonać samokontrolę błony śluzowej podczas codziennej higieny jamy ustnej. Będą również uczyć prawidłowych nawyków mycia zębów oraz zaznajamiać z najnowszymi przyrządami do higieny jamy ustnej.

Akcja odbędzie się w 9 polskich miastach (Wrocław, Warszawa, Poznań, Katowice, Białystok, Gdańsk, Łódź, Lublin, Kraków – dokładne miejsca poniżej). Każdy z uczestników otrzyma darmową pastę firmy Colgate oraz folder Fundacji z Uśmiechem Przez Życie dzięki, którym będzie mógł wypróbować nabyte umiejętności we własnym domu. W większości miast będą wykonywane przeglądy stomatologiczne, które są jednym z najbardziej istotnych czynników w prewencji nowotworów jamy ustnej. Każdy uczestnik, który weźmie udział w akcji zostanie naznaczony najważniejszym symbolem akcji – niebieskimi ustami! Im więcej uczestników tym większa świadomość problemu i możliwość szybszej diagnostyki! Nie bądźcie obojętni, niech cały świat stanie się na jeden dzień niebieski!

Więcej informacji na facebooku lub stronie organizatora.

 

Adresy i godziny akcji w poszczególnych miastach:

BIAŁYSTOK
20.11 Atrium Biała godziny 10-15
LUBLIN
19.11 Atrium Felicity 11-17
20.11 Galeria Olimp godziny 11-17
WARSZAWA
20.11, CH Bemowo godziny 9-16
GDAŃSK
19.11 w Galerii Morena godziny 11-19
ŁÓDŹ
19.11 CH Tulipan 10-20
20.11 CH Sukcesja 10-20
WROCŁAW
19.11 CH Arkady Wrocławskie godziny 9-17
KATOWICE
19.11 Supersam godziny 10-18
KRAKÓW
19.11 Bonarka City Center g. 10-18
POZNAŃ
26.11 Galeria MM

 

źródło: www.ptss.pl