Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Twarzą w twarz z najnowszymi trendami

Krakdent4

Przed nami jubileuszowa, 25. edycja Targów KRAKDENT.

Dbanie o higienę jamy ustnej oraz zdrowy piękny uśmiech to nie wymysł dzisiejszych czasów – pierwsze ślady prób leczenia zębów odnaleźć można w cywilizacji Bliskiego i Dalekiego Wschodu już sprzed 5000 lat p.n.e.! Od tego czasu technika i medycyna zrobiły ogromne postępy, a rozwidlone gałązki do czyszczenia zębów, używane kiedyś przez Hindusów, odeszły do lamusa. Branżowe nowości, innowacyjne rozwiązania technologiczne, wiedza z najwyższej półki, zaprezentowana przez najlepszych specjalistów – przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń branży stomatologicznej w Polsce. W dniach 9-11 marca 2017 roku odbędą się jubileuszowe Targi KRAKDENT, które już od 25 lat na kilka wiosennych dni skupiają uwagę całej branży.

Jak świętować, to tylko w Krakowie!

Każdego roku wiosną do Krakowa przyjeżdża kilkanaście tysięcy lekarzy stomatologów, którzy w stolicy Małopolski poznają najnowsze trendy oraz dzięki udziałowi w towarzyszących Targom kongresach, konferencjach i seminariach podnoszą swoje kwalifikacje. Tak liczny udział specjalistów potwierdza, że Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT to jedno z najważniejszych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. W jubileuszowej edycji weźmie udział 400 Wystawców. Swoją ofertę zaprezentują polskie oraz zagraniczne firmy, m.in. z Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Irlandii, Japonii, Korei Płd., Niemiec, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch oraz USA.

Krakdent2

Jak zakupy, to tylko podczas KRAKDENTU

Według przeprowadzonych przez organizatora badań 60% lekarzy przyjeżdża na KRAKDENT głównie po to, aby dokonać zakupów. Targi to przede wszystkim prezentacja niezliczonej ilości branżowych nowości oraz nowinek technologicznych i sprzętowych, koniecznych dla stomatologów w ich codziennej pracy. W ubiegłym roku zainteresowanie udziałem w wydarzeniu było tak duże, że organizatorzy postanowili zwiększyć możliwą do wynajęcia powierzchnię o 1300 m2. Nie inaczej będzie w tym roku. Organizatorzy do dyspozycji Wystawców i Zwiedzających oddają trzeci pawilon ekspozycyjny – Halę Dunajec. Rekordowe grono Wystawców to oczywiście jeszcze bogatsza oferta nowości dla lekarzy – unitów, mebli i wyposażenia gabinetów, narzędzi, nowoczesnego oprogramowania oraz produktów niezbędnych w procesie leczenia.

Krakdent1

Jak się uczyć, to tylko od najlepszych!

Tradycją Targów KRAKDENT jest rozbudowana część edukacyjna. Organizatorzy przygotowali szereg szkoleń w ramach programu KRAKDENT-edu, zarówno dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych, ale także dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Prelekcje wybitnych specjalistów i szkolenia firm cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, na tydzień przed inauguracją Targów niemal wszystkie miejsca są już zajęte.
Znakomitym uzupełnieniem części praktycznej są szkolenia i prezentacje firm oraz seminaria i kursy w ramach Kongresu Dental Spaghetti. W tym roku przypada XVI edycja tego wydarzenia. W Krakowie ponownie pojawią się zagraniczni wykładowcy, pasjonaci i praktycy stomatologii z całego świata. Znana w całej Europie Konferencja Dental Spaghetti to czas inspiracji dla stomatologów różnych pokoleń i wsparcie oraz motywacja przekazywane od najlepszych praktyków. A wszystko podane ze smakiem i al dente!

Jak pomagać, to z głową!

Już po raz 7. w trakcie Targów zostanie przeprowadzona akcja charytatywna DENTOPOMOC, której celem jest wsparcie domów dziecka i rodzin zastępczych z Małopolski. W jej ramach kilkudziesięciu Wystawców przekaże organizatorom akcji – Targom w Krakowie, produkty stomatologiczne m.in. pasty do zębów, szczoteczki o bajkowych kształtach, płyny do płukania ust, nici dentystyczne, pudełeczka na mleczaki, książeczki dla „Dzielnych Pacjentów”, zegary piaskowe, odmierzające czas mycia zębów, gry edukacyjne, zegarki oraz breloki.

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach 9-11 marca 2017 roku.

KRAKDENT®