Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

WrocFlow 2017 – XX-lecie PTSS

banner_wrocflow

 

W dniach 21-23 kwietnia odbędzie się we Wrocławiu konferencja stomatologiczna „Wrocflow 2 – XX lecie PTSS” organizowana przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii. Jest to wydarzenie na skalę krajową, ponieważ Wrocław w tych dniach odwiedzą dentyści i studenci stomatologii z całej Polski. Okazja jest również wyjątkowa – PTSS będzie bowiem obchodzić XX-lecie.

22 kwietnia od rana w Hali Stulecia będą trwały wykłady, na których przewidywana frekwencja to 1500 osób. W roli wykładowców pojawią się sławy polskiej stomatologii, jak również goście zza granicy np. Niemiec i Austrii. Oczywiście nie zabraknie nazwisk z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się m.in. prof. dr hab. Marzena Dominiak oraz lek. dent. Radosław Jadach. Wykłady będą odbywały się w języku polskim i angielskim. W niedzielę od rana zarówno studenci, jak i lekarze będą mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach praktycznych, podczas których będą szlifować swoje zdolności dentystyczne. Kongres to niepowtarzalna szansa, aby zapoznać się z nowinkami technologicznymi oraz najnowszymi trendami w stomatologicznej branży.

Zapisy rozpoczynają się 21 marca o godz. 20.30 (wtorek).

Więcej informacji na stronie: www.wrocflow.pl