Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

HollyŁódź Smile 2017

Nie od dziś wiadomo, że w mieście Łodzi się powodzi. Łódź słynie nie tylko z podziemnych rzek, fabryk i nowoczesnego Dworca Fabrycznego, ale również (co niektórzy powiedzieliby: przede wszystkim) z doskonałego poziomu kształcenia adeptów nauk stomatologicznych na Uniwersytecie Medycznym. Nie dziwi, więc fakt, że łódzki oddział Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii jest jednym z najprężniej działających dlatego też nie kto inny jak właśnie on podjął się wielkiego wyzwania jakim jest skupienie w sercu Polski jak największej liczby żądnych wiedzy studentów i młodych lekarzy-dentystów podczas Międzynarodowej Konferencji HollyŁódź Smile organizowanej 15-17 grudnia w nowoczesnym centrum kliniczno dydaktycznym.

 

Zapisy na to wydarzenie (które już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem) rozpoczną się na profilu facebookowym https://www.facebook.com/events/867599846742393/ wydarzenia 19 listopada 2017 o godzinie 21:00 i potrwają do wyczerpania miejsc.

 

Konferencja potrwa 3 dni.

 

Na piątkowe popołudnie oraz całą sobotę przewidywana jest część wykładowa podczas, której będzie możliwość posłuchania światowej klasy prelegentów zarówno z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi m.in. prof. dr hab. Jerzy Sokołowski – wybitny autorytet z dziedziny stomatologii zachowawczej i roli adhezji w leczeniu stomatologicznym jak i dr hab. Sebastian Kłosek, który przybliży ważny aspekt chorób nowotworowych (coraz częściej spotykanych w gabinetach dentystycznych) oraz wielu gości zagranicznych i z innych części Polski m.in. : dr Maciej Cićkiewicz, który zaciekawi nas nowoczesnymi rozwiązaniami w postępowaniu ortodontycznym, dr Tomasz Maria Kercz z wykładem dotyczącym nowinek technologicznych w diagnozowaniu pacjenta, dr Maciej Drosd, który pokaże jak istotnym aspektem jest planowanie w stomatologii estetycznej oraz autor książki „EndoProtetyka” dr Maciej Żarow. Niewątpliwą atrakcją będą również wystąpienia gości specjalnych: prof. dr Giulio Rasperiniego – uznanego periodontologa i implantologa  oraz Emada Youssefa, wschodzącej gwiazdy endodoncji. Zróżnicowana tematyka z pewnością sprawi, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Ze względu na ogromne zaplecze sal jakie oferuje Centrum Kliniczno-Dydaktyczne w Łodzi, w niedzielę przewidywana jest również duża ilość warsztatów praktycznych jak i teoretycznych, na które obowiązują jednak oddzielne zapisy.

 

Piątkowa noc upłynie nam natomiast pod znakiem „glamour”. Każdy będzie, więc mógł poczuć się jak gwiazda na HollyŁódzkim dywanie rozpostartym w klubie o nazwie „Teatr”, a sobotni wieczór obfitować będzie w świąteczne akcenty podczas „Christmas Party” w klubie Elektrownia na Rynku Manufaktury. Obie imprezy są zamknięte na wyłączność dla członków konferencji.

 

Nie zastanawiajcie się więc! Już dziś zarezerwujcie w kalendarzu 15-17 grudnia na wyjazd do Łodzi!

 

Marlena Pakuła

Koordynator ds. Social Media