Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

16. edycja Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED® Wroclaw, 17-18 listopada – trzeba tu być!

Nie bez przyczyny Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED® na stałe wpisały się do kalendarzy lekarzy dentystów z zachodniej i południowej Polski. To trzecie co do wielkości tego typu wydarzenie w kraju. Każdego roku stomatolodzy mogą zapoznać się z branżowymi nowościami oraz zakupić sprzęt i wyposażenie gabinetów w preferencyjnych cenach. Bogaty program towarzyszący z udziałem ekspertów to z kolei doskonała okazja na zdobycie cennej wiedzy i podniesienie kwalifikacji. Trwają zapisy dla uczestników programu naukowego DENTAMED-edu, który będzie towarzyszył Targom w dniach 17-18 listopada. Na kilka miesięcy przed inauguracją 16. edycji wydarzenia udział w nim potwierdziło już ponad 100 firm! Niezdecydowani Wystawcy powinni się pospieszyć – zostało już tylko kilka wolnych stoisk…

W trakcie dwudniowych Targów odbędą się szkolenia i prelekcje takich firm jak: Amadar, Ballito, Car-line, Dentalscan, Medi Koll, Profimed, Promedus, Shop Dent oraz Optident. Dwudniowe warsztaty przygotuje w tym roku po raz pierwszy firma Dentomax.

Z kolei program naukowy DENTAMED-edu obejmuje dwa główne zagadnienia. Pierwszego dnia Targów lekarze dentyści będą mogli wziąć udział w  I Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego UM we Wrocławiu pt. „Nowe spojrzenia na zagadnienia stomatologiczne – podzielmy się wiedzą”. Drugiego dnia organizatorzy zapraszają na kurs pt. „Periodontologia / Protetyka”, w trakcie którego zostaną zaprezentowane najnowsze zagadnienia z tych dziedzin. W tym roku odbędzie się również specjalny kurs dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Motywem przewodnim będą „Praktyczne aspekty psychologii w pracy asystentki i higienistki stomatologicznej. Od budowania wizerunku po radzenie sobie w trudnych sytuacjach”. O udziale w kursie decyduje kolejność zgłoszeń – miejsca już się  kończą.

Informacje dla Zwiedzających, lista Wystawców, plan hali, pełny program szkoleniowy Targów oraz zapisy on-line na DENTAMED-edu znajdują się na stronie: www.targidentamed.pl. Organizatorzy podkreślają, że tylko do 18.10.2017 r. można się zapisać na DENTAMED-edu korzystając z preferencyjnych cen. Decyduje kolejność zgłoszeń.