Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

17. edycja Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED® Wroclaw, 16-17 listopada – trzeba tu być!

Każdy marzy o zdrowym i pięknym uśmiechu. Niewielu jednak regularnie odwiedza gabinety dentystyczne, by trzymać rękę na pulsie i dbać o zęby. Być może wynika to z obaw przed bólem lub niezbyt przyjaznym dla ucha dźwiękiem wiertła. Strach ma w tym przypadku jeszcze większe niż zazwyczaj oczy. Dentysty nie należy się bać, technologia w tej gałęzi medycyny rozwinęła się do tego stopnia, że wizyta u lekarza stomatologa nie powinna nikogo już przerażać. Już w dniach 16-17 listopada będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy odwiedzą 17 edycję wrocławskich Targów DENTAMED®. Nowości technologiczne, bogaty program szkoleniowy, ponad 130 wystawców, ok. 2300 odwiedzających, znakomici producenci, dystrybutorzy sprzętu, narzędzi, materiałów dentystycznych, środków farmaceutycznych, odzieży medycznej, oprogramowania medycznego. Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED® we Wrocławiu od lat budują swoją rangę i są trzecią wystawą stomatologiczną w Polsce.

 

Targom towarzyszy bogaty program szkoleniowy– udział w nim to doskonała okazja na zdobycie cennej wiedzy i podniesienie kwalifikacji. Dla chętnych będzie możliwość wzięcia udziału w programie naukowym DENTAMED-edu oraz w prezentacjach i szkoleniach organizowanych przez firmy biorące udział w Targach. W trakcie dwudniowych Targów odbędą się szkolenia i prelekcje takich firm jak: Amadar, Ballito, Car-line, Dornwell, Meditrans, Optimed, Profimed, Promedus oraz Shop Dent. Warsztaty praktyczne przygotują w tym roku firmy Dental Class i DentsplySirona.

 

 

Z kolei program naukowy DENTAMED-edu obejmuje dwa szkolenia. Pierwszego dnia Targówlekarze dentyści będą mogli wziąć udział w  kursie medycznym pt. „Medycyna estetyczna w stomatologii”. Drugiego dnia organizatorzy zapraszają na kurs higienistki i asystentki stomatologiczne.        O udziale w kursie decyduje kolejność zgłoszeń – zapisy online trwają.

 

Informacje dla Zwiedzających, lista Wystawców, plan hali, pełny program szkoleniowy Targów oraz zapisy on-line na DENTAMED-edu znajdują się na stronie: www.targidentamed.pl

 

Zapraszamy na targi codziennie w godz. 10.00-17.00!