Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

2. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej jesienią w Krakowie

Kongres_grafika

24-25 listopada 2017 r. w Krakowie w obędzie się 2. Kongres Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. – To wydarzenie dla wszystkich – zarówno tych, którzy nie wyobrażają sobie codziennej pracy bez lasera, jak i tych, którzy dopiero chcą poznać możliwości tego urządzenia w gabinecie – zachęca do udziału dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak, Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego, szefowa PTSL.

Do udziału w Kongresie, który odbędzie się w krakowskim hotelu DoubleTree by Hilton, zaproszenie przyjęli wybitni praktycy z kraju i zagranicy m.in. prof. Norbert Gutknecht, prof. Stefano Benedicenti, prof. Umberto Romeo, prof. Marzena Dominiak, prof. Małgorzata Pietruska czy dr hab. Elżbieta Dembowska.

– Wykładowcy zaproszą uczestników w fantastyczną podróż – pełną ciekawych opisów przypadków, bogatą w niezliczoną liczbę dowodów naukowych i subiektywnych, bardzo praktycznych spostrzeżeń. Pokażą szeroką perspektywę dla zastosowana laserów w stomatologii, przekażą obiektywną wiedzę na ich temat, zaprezentują odmienne podejścia do metodyki leczenia. Do Krakowa zaprosiliśmy najwybitniejszych ekspertów z Polski i z zagranicy. Na potwierdzenie uczestnictwa nie musieliśmy czekać ani chwili, co traktujemy jako dowód na właściwy kierunek rozwoju polskiej stomatologii laserowej – mówi dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak.

2. Kongresowi Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej będzie towarzyszyć wystawa sprzętu stomatologicznego. Na stoiskach na uczestników wydarzenia będą czekali specjaliści, którzy odsłonią praktyczne tajniki wykorzystania laserów (choć nie tylko), zaproszą do testów urządzeń, zaproponują najlepszą możliwą ofertę zakupową. Wśród wystawców nie zabraknie zaprzyjaźnionych wydawnictw, które na łamach i portalach regularnie wspierają rozwój stomatologii laserowej w Polsce.

Opłata rejestracyjna zaczyna się od 1200 złotych i obejmuje: materiały zjazdowe (program z katalogiem wystawy), identyfikator upoważniający do udziału w Kongresie, certyfikat uczestnictwa z punktami szkoleniowymi, kawę, herbatę, lunch w trakcie Kongresu oraz wejściówkę na wieczorną integrację.

Szczegóły oraz rejestracja dostępne są na www.kongresptsl.pl.

Organizatorami wydarzenia są Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej (PTSL) oraz firma Exactus. Sponsorami są: BTL (sponsor platynowy), Kol-dental (złoty) oraz Lasotronix, Medif orz Straumann (srebrni).

Pierwsza edycja Kongresu odbyła się w 2015 r., również w Krakowie. W wydarzeniu wzięło udział ok. 150 miłośników stomatologii laserowej. Relacja dostępna jest na portalu YouTube.