Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

II Międzynarodowy Kongres KaVo

 

 

 

023

4 – 5 października 2013 r. w Hotelu Haffner w Sopocie odbył się II Międzynarodowy Kongres KaVo – Excellence in Dentistry „Stomatologia estetyczna. Nowe technologie: czy i kiedy należy z nich korzystać?”.

 

Swoimi doświadczeniami i wiedzą ze stomatologii estetycznej podzielili się światowej sławy specjaliści: prof. Paul Gerloczy (Węgry), dr Gaetano Paolone (Włochy), dr n. med. Iwona Nasterska (Polska/USA), dr n. med. Maciej Żarow (Polska) oraz dr n. med. Maciej Mikołajczyk (Polska).

 

 

056

W sobotę, która była dniem warsztatowym, uczestnicy pod czujnym okiem wykładowców mieli okazję zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Przez 4 godziny doskonalili swoje umiejętności podzieleni na 3 grupy.

 

Temat „Licówki porcelanowe – Jak preparować zęby w sposób minimalnie inwazyjny” opracował dr n. med. M. Żarow z Krakowa. O tym „Jak przewidywalnie pracować materiałami kompozytowymi? Nowa, uproszczona technika odbudowy zębów” opowiadał dr G. Paolone. Warsztat przygotowany przez dr. Paolone cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a sam prelegent intensywnie włączał się w część, w której uczestnicy samodzielnie odbudowywali ząb.

 

Informacje na temat tego, jak praktycznie wykorzystywać mikroskop w stomatologii odtwórczej wraz z cennymi wskazówkami ze swojej wieloletniej praktyki przekazał prof. P. Gerloczy. Już dziś w imieniu firmy Kavo zapraszamy na 3. edycję Kongresu w przyszłym roku.

 

 

Redakcja