Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

8. KOL-DENTAL GOLF CUP

Kolejny Turniej Golfowy Lekarzy Dentystów Kol-Dental Golf Cup, który odbył się 28 – 29 sierpnia 2015 r., obfitował, oprócz atrakcji golfowych, w przepiękne górskie krajobrazy, gdyż tym razem miał miejsce na polu golfowym Black Stork, Velka Lomnica na Słowacji. 

Również w tym roku czasopismo STOMATOLOGIA mogło uczestniczyć w tym ciekawym wydarzeniu. Byliśmy jego patronem medialnym, na naszym stoisku uczestnicy otrzymali najnowszy egzemplarz czasopisma oraz nasze dodatki.

Organizatorzy i tym razem stanęli na wysokości zadania, przygotowując program. Pierwszy dzień przeznaczony był dla amatorów, mieli oni szansę na spotkanie z piłką i kijem podczas Akademii Golfa. Każdy mógł poćwiczyć grę, by następnego dnia stanąć do rywalizacji.Równocześnie odbywał się konkurs Whole In One, w którym do wygrania był samochód. Z tym trudnym zadaniem nie poradzili sobie nawet profesjonaliści. Główna nagroda odjechała, nie znajdując właściciela.

Przygotowane atrakcje, w tym wieczór cygański, zrekompensowały apetyty na wygraną. Kolejnego dnia zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści uczestniczyli w dwóch odrębnych konkursach.

Dziękujemy za zaproszenie, a w imieniu organizatorów bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju i Akademii Golfa. Cieszymy się, że ma on stałe grono sympatyków, z którymi niezmiennie od lat możemy się spotkać przy tej okazji.

Sponsorami spotkania były firmy: 3M, Bien Air, DMG, W&H, Colgate, a także: mBank, Yes, STOMATOLOGIA i DENTAL TRIBUNE. Do zobaczenia za rok!

Redakcja