Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Andrzejki stomatologiczne: program imprezy

Od 28 do 30 listopada w Hotelu Mazowsze, w Ustroniu-Jaszowcu trwać będzie spotkanie szkoleniowo-integracyjne lekarzy dentystów, „Andrzejki stomatologiczne”, organizowane przez Komisję stomatologiczną Śląskiej Izby lekarskiej. Znamy już szczegółowy program wydarzenia.

Tematami wykładów będą m.in. abrazja, praca w systemie CAD/CAM, ochrona radiologiczna pacjenta oraz jego zgoda na leczenie. Podczas imprezy będzie można uzyskać 12 punktów edukacyjnych. Formularz rejestracyjny dostępny na stronie Śląskiej Izby Lekarskiej. Miesięcznik “Stomatologia” jest patronem medialnym.

PROGRAM - ANDRZEJKI STOMATOLOGICZNE