Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Aplikacja mobilna CEDE 2018 już dostępna

Planowanie programu wykładów i warsztatów, wyszukiwanie stoisk wystawców czy robienie notatek – to tylko niektóre z praktycznych funkcji aplikacji mobilnej CEDE 2018, dostępnej do bezpłatnego pobrania na systemy operacyjne IOS (iPhone/iPad) oraz Android.

Aplikacja to mobilne centrum wiedzy o CEDE, przydatne zarówno przed przyjazdem do Poznania jak i na miejscu. Instalując aplikację na telefonie lub tablecie można zapoznać się z programem edukacyjnym 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (wykłady, warsztaty, sesje bezpłatne, szkolenia firmowe) oraz przejrzeć listę wystawców. W aplikacji zapisane są streszczenia prezentacji oraz sylwetki wykładowców. Wszystkie wykłady i warsztaty można odszukać wykorzystując słowa kluczowe.

Program pozwala odznaczyć interesujące nas wydarzenia oraz stoiska, a także na ułożenie planu uczestnictwa w Kongresie i wystawie. Nie musimy nawet znać konkretnej firmy czy produktu, wystarczy, że określimy zakres tematyczny poszukiwanego sprzętu, narzędzi czy materiałów, a aplikacja skieruje nas  w odpowiednie miejsce.

Dzięki aplikacji, a dokładnie funkcji robienia notatek, nie umkną nam wszelkie spostrzeżenia oraz uwagi – można je zapisać, a następnie wysłać na swoją skrzynkę pocztową.

Aplikacja mobilna CEDE 2018 jest dostępna w sklepach Google Play oraz App Store do bezpłatnego pobrania.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.goomeoevents.cede

https://itunes.apple.com/us/app/cede-kongres-stomatologii/id673100266?l=fr&ls=1&mt=8

Warto pamiętać, że do kilkunastu tysięcy uczestników branży trafił także klasyczny, papierowy program 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. Na początku lipca w pocztowych skrzynkach znajdzie się także nowy numer magazynu CEDEnews.

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI O CEDE 2018 SZUKAJCIE NA WWW.CEDE.PL

 

 

 

Źródło:

cedenews.pl