Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

BAD Bus wyrusza na szlak najlepszych szkoleń dla stomatologów

BUS IKWPMa dwa razy więcej lat niż prezes organizacji, która jest jego właścicielem, ale wciąż rwie się do jazdy. 47-letni Volkswagen T2, od niedawna w branży stomatologicznej znany jako Be Active Dentist Bus, wkrótce wyrusza w liczącą ponad 6 tys. kilometrów podróż po najciekawszych wydarzeniach edukacyjnych dla lekarzy dentystów w 2016 r. Dojedzie nawet na spotkanie ze stomatologiem Cristiano Ronaldo.

Rozkład jazdy BAD Busa na 2016 r. jest imponujący i obejmuje aż 12 przystanków: Zabrze – Mory k. Warszawy – Lublin – Gdańsk – Warszawę – Stuttgart – Poznań – Warszawę – znów Warszawę – Jachrankę -Rudniki – Poznań. Każdy z nich wiąże się z wydarzeniem edukacyjnym dla stomatologów, które najzwyczajniej grzech odpuścić. – Jesteśmy aktywnymi dentystami, nikt z nas nie przesiaduje przy biurku godzinami, Fundacji potrzebne było jednak oficjalne biuro. Postawiliśmy na mobilność i oryginalność. W 2016 r. zaparkujemy BAD Busem tam gdzie można będzie udoskonalić swoją wiedzę i umiejętności w wyjątkowej atmosferze – wyjaśnia zakup „ogórka” z 1969 roku lek. dent. Maciej Michalak, prezes zarządu Fundacji Be Active.

Zapinamy pasy i startujemy

O tym, że BAD działa dynamicznie wiemy nie od dziś. Wyprawy do Zabrza (22-24 stycznia, Industriadent), podwarszawskich Mor (4-5 lutego, Extremeactive#2) i Lublina (19-21 lutego, Dent-east), to dla BAD Busa rozgrzewka przed prawdziwymi wyprawami do: Gdańska (18-20 marca, Konferencja TRÓJZąb) i niemieckiego Stuttgartu – ponad 1100 km w jedną stronę (10-15 kwietnia, BAD Bus Trip). W międzyczasie T2 zaparkuje pod Złotymi Tarasami w Warszawie (8-9 kwietnia, RadioActive). Jeszcze przed wakacjami Volkswagen zamelduje się w Poznaniu (22-24 kwietnia, Dental News#10) i pokręci się trochę po stolicy i okolicach (29-30 kwietnia, Prof. Marcus Hurzeler & Warsztaty, 18-19 maja, ImplActive & Dr Marius Steigman, 18-19 czerwca, II Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne). W lipcu BAD Bus sprawdzi przyczepność na lotnisku w Rudnikach (8-10 lipca, ExtremeActive#3), natomiast we wrześniu znów będzie można go zobaczyć w Poznaniu, tym razem podczas Dorocznego Światowego Kongresu Stomatologicznego FDI (7-10 września).

– Na uczestników szkoleń czeka moc wiedzy i atrakcji. W tym roku udało nam się namówić do współpracy wybitnych specjalistów: prof. Marcusa Hurzelera i dr Mariusa Steigmana, będzie również okazja do spotkania z dr. Miguelem Stanleyem, który dba o uśmiech gwiazdy Realu Madryt – Cristriano Rolando (Dental News#10). W ramach kolejnych edycji ExtremeActive, będziemy zachęcali do latania. Najpierw zapraszamy do tunelu aerodynamicznego, a później – tych odważnych, do oddania skoku ze spadochronem – dodaje Maciej Michalak.

Partnerami szkoleń w 2016 r. są: PTSS Śląsk, PTSS Lublin, PTSS Gdańsk, PTSS Poznań, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie oraz firmy: Exactus, Poldent, Sirona, Implacore, C. Witt oraz Durr Dental.

BeActiveDentist

BAD Bus rozkład_jazdy_2016