Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Camlog okiem „Stomatologii”

9-11 czerwca w Krakowskim International Conferences and Entertainment odbyła się 6 edycja Międzynarodowego Kongresu Camlog – wydarzenia unikatowego w historii polskiej branży implantologii stomatologicznej. 

Kongres Camlog organizowany jest co 2 lata, w różnych miejscach na świecie. Tym bardziej cieszy fakt, że fundacja Camlog tym razem zdecydowała się zorganizować go właśnie w naszym kraju.

Za nami 3 dni informacji i inspiracji, praktycznych warsztatów oraz spotkań networkingowych, a także specjalna Polska Sesja Przedkongresowa. Camlog był okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia praktycznej wiedzy, zapoznania się z wieloma ciekawymi przypadkami.

Dziękujemy Organizatorom – Camlog Foundation oraz firmie FM Dental za zaproszenie i możliwość udziału w Kongresie Camlog.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.