Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

CEDE 2017 i Kongres Unii Stomatologii Polskiej – dobry czas na rejestrację

CEDE2017_foto

W tym roku CEDE (14-16 września) to nie tylko wystawa w czterech pawilonach, ale także trzydniowy kongres naukowy i wiele nowości m.in. internetowy konkurs na najlepsze produkty na rynku – „Gwiazdy CEDE”. Do 2 czerwca obowiązuje niższa opłata za uczestnictwo w Kongresie Unii Stomatologii Polskiej.

„Odmienione” CEDE ma być wydarzeniem, które pozwoli uczestnikom branży nie zostać w tyle. Wystawa ma promować najlepsze produkty na rynku, a Kongres Unii Stomatologii Polskiej – ułatwiać zdobywanie wiedzy zgodnej z aktualnymi trendami.

Wystawcy – show w pawilonach, rywalizacja w internecie

Stoiska wystawców tradycyjnie wypełnią pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ich zwiedzanie będzie bezpłatne po wcześniejszej rejestracji (on-line lub na miejscu). Jako pierwszy w całości zapełnił się pawilon 7A, w którym prezentować będą się tacy giganci stomatologii jak: Kol-dental, Hol-dental, Kavo Polska/Kerr, Dentalholding, Amadar, Cerkamed czy Meditrans. W pozostałych pawilonach dostępne są już tylko pojedyncze powierzchnie. Wśród wystawców należy wypatrywać „Gwiazd CEDE”, ponieważ tak nazywa się pierwszy w historii polskiej stomatologii, internetowy plebiscyt na najlepsze i najciekawsze produkty na rynku. Do rywalizacji zgłosiło się ponad 20 wystawców w czterech kategoriach: sprzęt, materiały, profilaktyka oraz IT i edukacja. Głosowanie rozpocznie się 1 czerwca na stronie www.cedenews.pl i zakończy dopiero 14 września.

Już teraz można ogłosić, że wokalną gwiazdą CEDE 2017 będzie Anita Lipnicka, która zaśpiewa swoje najpopularniejsze piosenki podczas koncertu na koniec pierwszego dnia (wstęp wolny).

Kongres Unii Stomatologii Polskiej – program stworzony przez najlepszych

Głodni wiedzy na najwyższym poziomie powinni jak najszybciej zapoznać się z bogatym programem edukacyjnym Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, który określany jest edukacyjnym wydarzeniem roku. Powód? W przygotowanie listy wykładów oraz warsztatów zaangażowali się wybitni przedstawiciele najważniejszych towarzystw naukowych oraz organizacji dentystycznych w Polsce. Efektem prac pod kierownictwem prof. Marzeny Dominiak jest ponad 100 wykładów, które poprowadzą fantastyczni specjaliści z kraju i zagranicy. Podczas Kongresu zostaną zaprezentowane aktualne, zgodne ze światowymi trendami, spojrzenie na leczenie stomatologiczne, nowoczesne techniki dentystyczne, obsługę pacjenta czy zarządzanie praktyką.

O najróżniejszych aspektach stomatologii podczas Kongresu będą mówić najlepiej oceniani i najbardziej lubiani wykładowcy z Polski m.in. Maciej Żarow, Bartosz Cerkaski, Dorota Olczak-Kowalczyk, Tomasz Konopka, Magdalena Pawelczyk-Madalińska, Ingrid Różyło-Kalinowska, Adam Ziemlewski i wielu, wielu innych. Do Poznania przyjadą również bardzo uważnie wyselekcjonowani eksperci z zagranicy. Takich nazwisk jak: Binderman, Wainwright, Paniz, Ristic, Franco, Sar Sanckli, Limeres Posse, Liebaug bywalcom międzynarodowych szkoleń nie trzeba przedstawiać. Ich wykłady będą tłumaczone symultanicznie na język polski.

Ciekawie zapowiada się także sesja „Wokół gabinetu” podczas której zostaną omówione praktyczne tematy niezwiązane z leczeniem stomatologicznym, ale ważkie z perspektywy prowadzenia praktyki. Eksperci będą mówić o: prawie, zarządzaniu, marketingu, social media, ale również psychologii w aspekcie wypalenia zawodowego czy stresu dentystów. Niekwestionowanymi gwiazdami sesji będą psycholog, coach Wojciech Eichelberger oraz specjalistka od social media Monika Czaplicka.

Oferta Kongresu skierowana jest w równym stopniu dla lekarzy, techników (specjalna sesja), higienistek i asystentek (m.in. sympozjum Pierre Fabre).

Rejestracja – kto pierwszy, ten bogatszy

Rejestracja (3 lub 1-dniowa) na www.cede.pl do 2 czerwca pozwala zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Oprócz płatnych wykładów oraz warsztatów na uczestników czeka także bezpłatna oferta edukacyjna. Pakiety interesujących wykładów odbędą się w ramach sesji Naczelnej Izby Lekarskiej oraz sesji „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”, podczas której zostaną zaprezentowane najciekawsze prace habilitacyjne, doktorskie i studenckie z ostatnich lat.

Aplikacja mobilna CEDE 2017 – wystawa i kongres w dłoni

Już teraz użytkownicy smartfonów powinni zainstalować bezpłatną aplikację mobilną CEDE 2017, która pomoże w dotarciu do stoiska ulubionych wystawców oraz w zaplanowaniu udziału w wykładach, oferując dostęp do ich abstraktów oraz sylwetek wykładowców. Dzięki „apce” można wyszukiwać i sortować wykłady według tematyki, nazwisk wykładowców lub słów kluczowych.

Więcej informacji o CEDE 2017 oraz Kongresie Unii Stomatologii Polskiej na www.cede.pl oraz www.cedenews.pl.