Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

CEDE 2021 w barwach nadziei

CEDE 2021 w barwach nadziei

Spółka Exactus zaprezentowała podstawową identyfikację wizualną przyszłorocznej edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE (Łódź, 16-18 września). Key visual zdominował kolor zielony.

Zieleń kojarzy się z przede wszystkim z życiem, harmonią, naturą i bliskim kontaktem z nią. Stanowi kolor uzdrowienia, nadziei i wolności. Tak mówią specjaliści od symboliki kolorów.

– W kontekście bieżących wydarzeń, sytuacji epidemiologicznej, ta symbolika ma dla nas znaczenie. Wierzymy, że jesienią 2021 roku, nareszcie będziemy mogli cieszyć się ze wspólnego spotkania. Nowymi barwami CEDE postaramy się oddać klimat nadziei na stronie internetowej, w kreacjach reklamowych oraz wszelkich grafikach – zapowiadają Organizatorzy CEDE.

Autorem identyfikacji jest Adam Niewęgłowski.

CEDE 2020, zaplanowane na 2-4 grudnia, nie odbędzie się.

Przypomnijmy, ze względu na sytuację związaną z COVID-19 CEDE 2020, zaplanowane na 2-4 grudnia, nie odbędzie się. Wydarzenie, po raz pierwszy od 10 lat, miało odbyć się w Łodzi.

– To nie miał być jednorazowy powrót, mamy nadzieję, że wracamy do korzeni na stałe. Obiekt Expo w Łodzi gwarantuje możliwość realizacji wystawy z częścią edukacyjną na wysokim poziomie. Miasto, włącznie z prezydent Hanną Zdanowską, okazało nam bardzo duże wsparcie. Bardzo żałujemy, że nie będziemy mogli zrealizować naszego flagowego już w tym roku, ale wspólnie z wystawcami uznaliśmy, że biorąc pod uwagę sytuację, nie ma to większego sensu. Szykujemy się na 2021 rok – dodają Organizatorzy CEDE.