Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

CEIA 2015

Co rok październikowy weekend gromadzi w Krakowie grono implantoprotetyków z kraju i Europy. W tym roku Sympozjum odbyło się w nowoczesnych wnętrzach Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wśród wykładowców znaleźli się: prof. Stefan Fickl, prof. Ingrid Różyło-Kalinowska, prof. Andrzej Wojtowicz, dr Jaime Jimenez oraz Hatim Abbas – dyrektor Zimmer Biomet na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. W trakcie dwóch dni wykładowych poruszono zawsze aktualne tematy tj. radiologię i tomografię wolumetryczną, periimplantitis, regenerację kostną, dygitalizację w planowaniu i konsultacji z pacjentem, natychmiastowe obciążenie, funkcję i estetykę.

Nieodłączną częścią wydarzenia jest CEIA Evening. Po raz pierwszy mieliśmy okazję spotkać się w jednym z popularniejszych klubów w Krakowie. Wieczór był wyjątkowy i bardzo udany. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym Platinum oraz absolwentom programu Implant Continuum Education.

W trakcie uroczystego otwarcia sympozjum dyrektor Hatim Abbas podzielił się informacjami, które szczególnie zainteresują naszych klientów i konkurentów na rynku.

BIOMET 3i i Zimmer Dental połączyły siły, aby stać się światowym liderem w dziedzinie leczenia stomatologicznego. Wszechstronna oferta produktowa, wielopoziomowe możliwości marketingowe, światowej klasy programy edukacyjne oraz elastyczne i indywidualne podejście do klienta to główne atuty, które posiada firma.

– Będziemy kontynuować produkcję i sprzedaż komponentów na dotychczasowych zasadach, dwóch niezależnych dystrybutorów – powiedział Hatim Abbas.

Dziękujemy wszystkim stałym i nowym uczestnikom za przybycie. Zachęcamy do uczestnictwa w 12. CEIA!

Redakcja