Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Gotowa, dobrze prosperująca klinika stomatologiczna na sprzedaż!

Mamy do sprzedania klinikę stomatologiczną w wynajmowanym lokalu. Klinika mieści się w pięknej okolicy na Ursynowie, w sąsiedztwie bloków i domków jednorodzinnych. Gabinet posiada dużą bazę zadowolonych pacjentów! Jest dobrze znany w okolicy, ale odwiedzają go również klienci z sąsiednich dzielnic stolicy.

Nie musisz już urządzać gabinetu od podstaw, ani kompletować sprzętu i zakładać klimatyzacji.Wszystko, czego potrzeba by pracować z pacjentami czeka na miejscu – począwszy od mebli po drobny sprzęt stomatologiczny. Klinika jest gotowa do przyjmowania pacjentów od zaraz! Jeden w pełni wyposażony gabinet prosperuje przez cały czas, w drugim brakuje tylko fotela. Do dyspozycji są także w pełni wyposażone pracownie protetyczne, pomieszczenia techniczne i socjalne, recepcja oraz łazienki.

Więcej informacji na stronie: www.klinikesprzedam.pl