Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Czyste zabawki firmy Wader

Produkująca zabawki polska firma Wader za namową innej, współpracującej z Europejskim Stowarzyszeniem Czyste Leczenie firmy Ecoplastic Technologies wyprodukowała pierwsze w Europie czyste pod względem mikrobiologicznym klocki z tworzywa d2p. W plastiku tym znajdują się jony srebra silnie działające na szczepy bakteryjne Gram(+) i Gram (-).

wader_logo_04czyste leczenie logo

Badania przeprowadzone nad tym tworzywem potwierdzają skuteczność jego bakteriostatycznego działania na paciorkowce i gronkowce. Czyste zabawki trafią do dzieci w przedszkolach szpitalach i innych placówkach medycznych.

 M.W.-W.