Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Dentamed 2014 – relacja

Wrocław, a konkretniej Hala Sportowa AWF, gościła w weekend 7-8 listopada lekarzy stomatologów z całej Polski. Wszystko za sprawą 13. Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED, których patronem medialnym był miesięcznik „Stomatologia”. 

Stoisko czasopisma cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Za nami ciekawe spotkania z lekarzami, przedstawicielami firm, dziennikarzami i wreszcie – z czytelnikami. Za wszystko serdecznie dziękujemy. Poniżej zamieszczamy zaś fotorelację z imprezy.