Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

DENTEXPO 2017

Zapraszamy do udziału w XIII Targach i Konferencji Stomatologicznej DENTEXPO 2017, które odbędą się 21 i 22 kwietnia 2017 r. w pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Podczas DENTEXPO 2017 odbędzie się także debata na temat stomatologii dziecięcej „Stomatologia dziecięca wyzwania na dziś i w przyszłości”.

STOMATOLOGIA objęła wydarzenie patronatem medialnym. W związku z tym zachęcamy wszystkich czytelników do skorzystania z zaproszenia uprawniającego do bezpłatnego  wejścia na targi po uprzedniej rejestracji za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie organizatora lub w formie wiadomości e-mail: dentexpo@ztw.pl.

 

Więcej informacji na stronie www.www.dentexpo.ztw.pl