Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Dentim Clinic z międzynarodowym wyróżnieniem

fot. Dentim ClinicKatowickie Dentim Clinic, specjalizujące się w leczeniu stomatologicznym obcokrajowców, znalazło się w gronie najlepszych ośrodków medycznych na świecie. Placówkę działającą na rynkach zagranicznych pod marką Dentim Europe właśnie nagrodzono za jakość obsługi pacjenta.

Pacjent przyjeżdżający do Polski z Wielkiej Brytanii, USA czy Niemiec stawia przed polską służbą zdrowia spore wymagania. Oczekuje nie tylko dostępności do nowoczesnych metod leczenia i niższych cen, ale także fachowej opieki i obsługi jego wizyty.

Niewiele placówek decyduje się więc na przyjmowanie pacjentów zza granicy. Są jednak wyjątki. Przykładem jest katowickie Dentim Clinic. W ośrodku 5 lat temu powstał dedykowany dział, który zajmuje się leczeniem implantologicznym i protetycznym obcokrajowców. Swoje zęby „naprawiają” tutaj m.in. Niemcy, Szwedzi, Brytyjczycy, Norwegowie, Duńczycy, coraz częściej także Amerykanie
i Kanadyjczycy.

Teraz międzynarodowa działalność Dentim Clinic została zauważona na świecie. Klinika właśnie otrzymała nagrodę za „doskonałą obsługę pacjenta”, jaką co roku przyznaje wyszukiwarka medyczna WhatClinic.com. Podstawą do niej były opinie i oceny pacjentów dotyczące jakości leczenia i zadowolenia z wizyty.

– To wyróżnienie, które tak naprawdę przyznają pacjenci. Tak wysokie noty kliniki pokazują, że w oczach zagranicznych pacjentów jesteśmy nie tylko gabinetem dobrze leczącym, ale także ośrodkiem, który przykłada wagę do relacji z pacjentem, najwyższej jakości leczenia oraz obsługi – mówi lek. stom. Wojciech Fąferko, właściciel Dentim Clinic.

Jest to tym ważniejsze wyróżnienie, że w turystyce medycznej to właśnie opinia pacjenta potrafi być motorem rozwoju całego ośrodka. – Dziś 70 proc. naszych pacjentów to osoby, które przyjeżdżają do nas z polecenia. Zadowolony z leczenia i obsługi pacjent staje się naszym najlepszym ambasadorem za granicą, niejednokrotnie namawiając potem na podobne leczenie członków swojej rodziny
i przyjaciół – mówi dr Fąferko.

WhatClinic.com to wyszukiwarka i porównywarka klinik gromadząca ponad 100 tys. ośrodków medycznych z całego świata. W 2015 roku ponad 15 milionów osób odwiedziło stronę szukając leczenia poza granicami swojego kraju. Wyszukiwarka działa w 127 krajach świata.

Dentim Europe, będące częścią Dentim Clinic, to wysokospecjalistyczny ośrodek stomatologiczny zajmujący się leczeniem pacjentów z zagranicy oraz turystyką medyczną. Klinika oferuje kompleksowe leczenie dentystyczne, ze szczególnym uwzględnieniem implantologii i stomatologii estetycznej oraz protetyki.

Wywiad z lek. stom. Wojciechem Fąferko