Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

DentMeUp – OGÓLNOPOLSKA WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ, TARGÓW I KONFERENCJI STOMATOLOGICZNYCH

Każdy lekarz wie, że nauka nie kończy się po studiach. Poszerzanie swoich kompetencji, dokształcanie się oraz zdobywanie nowych umiejętności nie tylko pozwalają być na bieżąco ze współczesnymi technikami, ale także stanowią doskonały sposób na pozyskiwanie nowych, zadowolonych pacjentów oraz wprowadzanie innowacyjnych procedur leczniczych. Firm i instytucji organizujących konferencje, targi czy szkolenia jest w Polsce cała masa, a ich oferty rozproszone są w Internecie, czasopismach branżowych i na portalach społecznościowych. Jak znaleźć najlepsze dla siebie wydarzenie, nie tracąc przy tym cennego czasu?

 

Z myślą o ułatwieniu rozwoju i nauki powstało DentMeUp, czyli pierwsza w Polsce w pełni darmowa wyszukiwarka eventów stomatologicznych, stworzona przez lekarzy dla lekarzy – można powiedzieć szyta na miarę. DentMeUp jest portalem w pełni darmowym, gdzie znaleźć można oferty szkoleń, konferencji, targów, webinariów i warsztatów firm z całej Polski, zarówno tych dużych, średnich, jak i małych. Do ich wyszukiwania stworzona została intuicyjna, ale sprecyzowana i rozbudowana wyszukiwarka. Same opisy wydarzeń zawierają wszystko, co kluczowe z perspektywy poszukiwania interesujących kursów – liczba dostępnych miejsc, cena, prowadzący czy ilość punktów edukacyjnych. Nie brakuje takich informacji jak data, mapa z miejscem wydarzenia oraz naturalnie szczegółowy opis.

              

Jedną z kluczowych funkcjonalności portalu, niespotykaną dotychczas przy zapisach na tego typu eventy, jest możliwość błyskawicznych płatności za pomocą bezpiecznych kanałów płatności internetowej. Koniec z mailami, telefonami, potwierdzaniem ilości dostępnych miejsc – teraz dwa kliknięcia gwarantują zapis na dane wydarzenie i otrzymanie biletu prosto na skrzynkę mailową! Ponadto w ręce użytkowników oddany został system ocen odbytych wydarzeń, by inni chętni mogli zapoznać się z opiniami i świadomiej wybierać interesujące ich eventy – to Wy budujecie społeczność DentMeUp i wreszcie macie możliwość wpływania na rynek szkoleniowy!

DentMeUp to portal wychodzący naprzeciw potrzebom nowoczesnych lekarzy, studentów, asystentek i higienistek stomatologicznych. W dzisiejszych czasach, gdy liczy się każda minuta, chcemy tracić ich jak najmniej. Stąd idea zebrania wszystkich ofert szkoleń, kursów i konferencji stomatologicznych w jednym miejscu, umożliwienie ich szybkiego i łatwego filtrowania, a przede wszystkim błyskawicznego zapisywania się na nie. A co najważniejsze, DentMeUp jest narzędziem dla użytkowników w pełni darmowym – brak jakichkolwiek abonamentów, prowizji i ukrytych opłat. Rozwój jeszcze nigdy nie był tak prosty – od lekarzy dla lekarzy

www.dentmeup.pl