Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

DENTSTOCK 2016 – impreza FM Dental podczas Targów Krakdent

baner-650x240DENTSTOCK 2016 to XI edycja słynnej imprezy organizowanej co roku przez FM Dental, w drugim dniu targów Krakdent. W tym roku odbędzie się 11 marca 2016 roku, w Klubie Muzycznym Forty Kleparz w Krakowie. 

Impreza ta jest wydarzeniem, które już na stałe zagościło w terminarzach wielu stomatologów, corocznie przyciąga kilkuset uczestników. W ubiegłym roku połączona była z obchodami XX-lecia firmy, w sumie bawiło się na niej ponad 800 osób!

Każdego roku zmienia się temat przewodni wydarzenia, tym razem postawiliśmy na klimat hippisowski i nawiązania do amerykańskiego, legendarnego festiwalu Woodstock. Rockowa muzyka, taniec i wspaniałe nastroje z pewnością pozwolą wspólnie stworzyć tej nocy niepowtarzalny klimat DENTSTOCK 2016. Wieczór wypełnią koncerty, występy taneczne wraz z nauką tańca oraz występ DJ’a. W tym roku zagrają: Evening Standard, Michele Cuscito i Luiz Thomas de Oliviera Doboszewski.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Sebastian Riedel, który zagra z zespołem Evening Standard.

O dobry klimat podczas imprezy tanecznej zadba Dj NH+.

Dodatkową atrakcją DENTSTOCK 2016 będzie możliwość zrobienia zdjęcia w klimacie hippie – każdy z gości będzie mógł otrzymać unikalną pamiątkę z imprezy.

Już teraz zapraszamy wszystkich do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu! Więcej informacji na stronie: www.dentstock.pl.

 

DENTSTOCK 2016

Kiedy: 11.03.2016, start o godz. 20:00

Gdzie: Forty Kleparz, Kraków

PROGRAM:

Koncerty:

• Evening Standard

• Michele Cuscito i Luiz Thomas de Oliviera Doboszewski

 

fm-dental-20-lat_302

Dodatkowe atrakcje:

• Pyszny catering

• Fotobudka w klimacie hippie

• Występy taneczne wraz z nauką tańca

 

KILKA SŁÓW O ARTYSTACH:

Michele Cuscito (Włochy) – wokalista, muzyk, założyciel i współzałożyciel wielu projektów muzycznych. Grający na gitarze i harmonijce. Występować wraz z nim będzie Luiz Thomas de Oliviera Doboszewski (Brazylia), wokalista oraz gitarzysta.

Evening Standard to grupa muzycznych pasjonatów, którzy na swoim koncie mają już niejeden koncert, oraz współpracę z niejedną gwiazdą polskiej lub międzynarodowej sceny muzycznej. Projekt wspólnego grania przyjaciół z różnych grup muzycznych powstał w 2014 roku. Niedawno do składu dołączyła młoda, charyzmatyczna wokalistka o niezwykłej brawie głosu – Barbara Furmańska. Grupa aktualnie rozpoczyna realizację własnego materiału muzycznego. Dla własnej satysfakcji i z pasji do muzyki powstał również zestaw ok. 30 utworów – coverów chętnie granych przez gwiazdy muzyki rockowej i bluesowej.

Dj NH+ to krakowski dj i producent muzyczny znany wcześniej jako dj zibi. Zmiana pseudonimu umotywowana jest nowym otwarciem w twórczości i karierze młodego artysty. Na stałe można go spotkać w kilku najbardziej pozytywnych i imprezowych miejscach na mapie Krakowa(m.in Forty Kleparz i Noise club), gdzie rozgrzewa swoimi rytmami w stylu hh, r’n’b i pop. Zajmuje się również graniem na różnorakich imprezach firmowych i okolicznościowych tworząc niepowtarzalny klimat dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i urządzeń dla dj. W produkcji muzycznej inspiruje się różnymi gatunkami i nurtami łącząc je w brzmienia hh, r’n’b i funk. Jako artysta wywodzący się z Nowej Huty chętnie wesprze twórców, muzyków, raperów pochodzących z tej dzielnicy aby promować jej rozwój artystyczny.

FM Dental