Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Druga edycja kongresu „Geistlich + YOU”

Druga edycja „Geistlich + YOU” – międzynarodowi wykładowcy, bieżące zagadnienia

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji kongresu, na którą zarejestrowało się ponad 8500 uczestników, internetowa konferencja „Geistlich + YOU” powraca na drugą rundę! A w niej, m.in. największe na świecie wirtualne warsztaty oraz swoista „trampolina” dla młodych lekarzy – możliwość dołączenia do grupy znanych i cenionych na całym świecie wykładowców kongresu! Zapiszcie w swoich kalendarzach: 2 lutego 2021!

Geistlich + YOU 2” to kongres międzynarodowy, w którym jako wykładowcy udział wezmą takie sławy stomatologii jak np. dr Brenda Mertens, prof. Ki-Tae Koo, prof. Tomas Linkevičius i prof. Daniel Buser. Aby umożliwić uczestnictwo w konferencji lekarzom z różnych części świata, Geistlich ponownie udostępnia sympozjum dla dwóch stref czasowych. Odbędzie się ono w języku angielskim, ale zostanie zapewnione tłumaczenie symultaniczne na 6 innych języków. Udział w części wykładowej jest bezpłatny, jednak zapisanie się na warsztaty wymaga uiszczenia opłaty.

Trampolina” do świata międzynarodowych kongresów

Tegoroczny konkurs „Zostań wykładowcą” okazał się wielkim sukcesem. Bazując na popularności pierwszej rywalizacji, Geistlich i tym razem pozwala nowym, nieodkrytym jeszcze talentom stomatologicznym wskoczyć na „trampolinę” i wylądować w specjalnie do tego wyznaczonym czasie jako jeden z wykładowców kongresu. „Nie możemy się doczekać, żeby przekonać się kto w tym roku wskoczy z nami do świata międzynarodowych kongresów!” – mówi COO Geistlich, dr Matthias Dunkel. W ramach zgłoszenia do konkursu należy nagrać krótki film, który zostanie poddany pod głosowanie zarówno przez eksperckie jury, jak również przez publiczność.

Geistlich vLab” – rekordowe wirtualne warsztaty

Dołącz do „Geistlich vLab”! Geistlich Pharma, ekspert w dziedzinie regeneracji, zachęca wszystkich uczestników do skorzystania również z warsztatów. Organizatorzy spodziewają się 2000 rejestracji na to wydarzenie, którego prowadzącym będzie prof. Ronald Jung, a tematem „Zachowanie wyrostka zębodołowego” (Ridge Preservation). Miejsca na ogólnoświatowym warsztacie są ograniczone, decyduje kolejność zgłoszeń. „Ten warsztat będzie wyjątkowy, nie tylko ze względu na jakość, lecz również na liczbę uczestników!” – dodaje Matthias Dunkel.

Informacje o kongresie „Geistlich + YOU 2” oraz rejestracja są dostępne na stronie:
https://www.congress.geistlich-pharma.com

DATA: 02 lutego 2021


Strefa czasowa „Mid-East” 9:00
13:00 (czasu polskiego)
Strefa czasowa „Mid-West” 18:00 – 22:00 (czasu polskiego)