Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

EDUKACJAIII Zjazd higienistek i asystentek – w poszukiwaniu algorytmu współpracy idealnej

Co wyróżnia III Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek Stomatologicznych „Zawód higienistki i asystentki wart POZNANIA”? Przede wszystkim fakt, że żadne inne wydarzenie profilowane do tej grupy, nie podkreśla w podobnym stopniu znaczenia higienistek i asystentek w codziennej praktyce stomatologicznej – wyjaśnia mgr dypl. hig. stom. Katarzyna Ostrowska, Członek Rady Naukowej 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, Szkolenia Ostrowska.

Integracja Zjazdu z Kongresem Unii Stomatologii Polskiej, to wyraźny dowód, że całemu środowisku zależy na naszym rozwoju i poszukiwaniu algorytmu współpracy idealnej. Organizatorzy postawili znak równości pomiędzy wiedzą przekazywaną stomatologom i higienistkom i asystentkom, to ogromy dowód zaufania, wyróżnienie i motywacja do działania.

W Poznaniu, głośno i wyraźnie, w towarzystwie lekarzy dentystów, będziemy mówić o tym, co możemy, co umiemy, czego pragniemy oraz co umieć i móc powinnyśmy. Zdobywanie praktycznej wiedzy i umiejętności wzbogacone będzie długimi i merytorycznymi dyskusjami o przyszłości zawodu. Czekamy na Wasze pomysły, uwagi, wskazówki. Nie mam wątpliwości, że współpraca z najważniejszymi towarzystwa naukowymi, w tym Polskim Towarzystwem Stomatologicznym zaprocentuje.

Co najważniejsze, program Zjazdu nie budzi merytorycznych wątpliwości. Jest nowoczesny i praktyczny, zbudowany o wieloletnie doświadczenie oraz Wasze wskazówki – polskich higienistek i asystentek. Wśród wykładowców znaleźli się Ci, którzy potrafią dotrzeć z wiedzą do umysłów a osobowością do naszych serc. Taka nauka jest w naszej opinii najskuteczniejsza.

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt. Wyjątkowej pragmatyczności Zjazdowi dodaje towarzystwo międzynarodowej wystawy produktów stomatologicznych. CEDE 2018 to idealne miejsce do obcowania z nowoczesnym sprzętem, tak niezbędnym  przecież do profesjonalnego wykonywania naszego zawodu.

Z pewnością warto przyjechać do Poznania!

 

Źródło:

ewiDENTniepr.pl