Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Ekstremalne szkolenie Be Active Dentist!

Młodzi stomatolodzy z Be Active Dentist nie próżnują, lecz przygotowują nowe, ekstremalne szkolenie dla lekarzy dentystów. Wydarzenie pod tytułem „Pierwsza pomoc i stany nagłe w gabinecie stomatologicznym” będzie połączone z wieloma atrakcjami związanymi z wojskowością: przejazdami amfibią i czołgiem, a także turniejem paintballowym oraz nauką prowadzenia wozu bojowego.

Wszystko już w dniach 8-9 sierpnia pod Białymstokiem. Zapisy ruszają w czerwcu pod adresem www.beactivedentist.com. Miesięcznik „Stomatologia” jest patronem medialnym wydarzenia.