Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

EVIDENCE BASED ACTIVE

Evidence Based Active – nazwa brzmi dość tajemniczo…  Ale już 14 października w Warszawie wszystko będzie jasne – naukowo udowodnione strategie na rozwój kariery i gabinetu zostaną przedstawione przez znakomitych specjalistów tak z zakresu stomatologii w praktyce, jak i szeroko pojętego marketingu, komunikacji i psychologii podczas konferencji organizowanej przez Be Active Dentist we współpracy z DentalWay i komunikacjazpacjentem.pl.

Wydarzenie niecodzienne i interdyscyplinarne – stworzone z myślą o tych, którzy chcą odnieść sukces jako właściciele rozwijających się klinik, czy też w karierze zawodowej lekarza dentysty. Analizując potrzeby i problemy lekarzy dentystów organizatorzy chcą przedstawić sprawdzone naukowo dowody, mające na celu umożliwienie rozwoju we właściwym kierunku, który często ciężko jest obrać ze względu na chaos informacji, trendów, przekazów będących niejednokrotnie mitami.

Program spotkania został podzielony na 3 bloki:

– dowody na leczenie

– dowody na rozwój praktyki

– dowody na komunikację.

Każda z sesji to wystąpienia autorytetów w swej dziedzinie. W gronie wykładowców Evidence Based Active znaleźli się: ppłk lek.stom. Remigiusz Budziłło, lek. dent. Michał Fidecki, prof. Dariusz Doliński, Łukasz Sowa, Kamil Kuczewski, Zbigniew Kowalski, Rafał Żak oraz gość specjalny – Beata Tadla.

Wykładowcy przekażą uczestnikom wiele wskazówek gotowych do zastosowania już na następny dzień w swojej praktyce, by mogli: szybciej osiągać cele, wykonywać swoje ulubione zabiegi stomatologiczne, planować rozwój i budować swój wizerunek, aż wreszcie skutecznie motywować pacjentów do leczenia!

Evidence Based Active to:

– jeden, interdyscyplinarny dzień, podczas którego uczestnicy dowiedzą się więcej niż podczas kilku różnych szkoleń

– przedstawienie trendów i obalenie mitów

– możliwość poszerzenia horyzontów rozwojowych i inspiracja dla mądrego rozwoju

14 października 2017 r., Golden Floor – Warszawa, warto już dziś zarezerwować tą datę w swoim kalendarzu! Wspaniały dzień wykładowy, poruszający wiele aspektów – praktycznych, a co najważniejsze udowodnionych naukowo i sprawdzonych przez znakomitych specjalistów. Evidence Based Active – wydarzenie dla każdego, kto chce rozwijać i przewidywalnie planować swoją karierę lekarza dentysty, odnieść sukces w zarządzaniu jako właściciel czy manager placówki stomatologicznej, a także stworzyć zespół osiągający skuteczne rezultaty pracy.

Informacje o rejestracji, szczegółowy plan wydarzenia i możliwość zapisu na konferencję znajdują się na stronie internetowej: https://evidencebasedactive.evenea.pl/

Zapraszamy również do śledzenia na bieżąco informacji, które ukazują się na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/134442313800494/

Oprac. Aleksandra Grabiec