Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Geistlich + YOU3: zarejestruj się już dziś!

Chętnie uczestniczysz w interaktywnych wykładach znanych mówców? Czy może wolisz wirtualne warsztaty praktyczne? Oferujemy obydwie formy podczas jednego spotkania w uniwersalnym pakiecie kongresowym wraz z szerokim spektrum tematów regeneracyjnych.

10 marca 2022 Geistlich zaprezentuje „Ligę Mistrzów Stomatologii”! Daniel Buser, Stephen Chen, Jae‑Kook Cha, Anastasia Smolyakova i Anton Sculean razem z innymi międzynarodowymi prelegentami przedstawią wykłady zainspirowane pytaniami innych lekarzy, takie jak: „Kluczowe aspekty sukcesu regeneracji kości (GBR)”, „Leczenie periimplantitis”, „Porady i triki w regeneracji tkanek miękkich”. Spotkanie na żywo poprowadzi Ronald Jung (Szwajcaria), uznany na świecie prelegent i naukowiec w dziedzinie zarządzania tkankami twardymi i miękkimi.

Technika L-Shape w warsztatach na żywo

Pod opieką Dr. med. dent. Nadja Nänni (Szwajcaria) uczestnicy warsztatów w praktyce przećwiczą odbudowę kości z zastosowaniem techniki L-shape. Czego mogą się spodziewać uczestnicy warsztatów? Nadja Nänni rozpocznie wykładem, który dostarczy informacji klinicznych oraz pozwoli uczestnikom ćwiczyć na modelu. Warsztaty Geistlich vLab™ skupią się na procedurze augmentacji kości wokół implantu w strefie estetycznej.

Ćwiczenia na modelu z tworzywa sztucznego będą dotyczyły regeneracji kości z wykorzystaniem biomateriałów i wchłanialnej membrany. Koszt uczestnictwa wynosi 79 Euro. Wszyscy uczestnicy warsztatów Geistlich vLab™ otrzymają zestaw z materiałami potrzebnymi do wykonania demonstrowanej podczas warsztatów procedury.

Program wielogłosowy

Internetowy kongres Geistlich narodził się po raz pierwszy w pandemii koronawirusa, jako odpowiedź na anulowane kongresy stacjonarne oraz regionalne lockdowny. Ponad 8000 uczestników zapewniło kongresowi świetny start w drugą edycję wydarzenia w 2021. Aktualne informacje na temat trzeciej już edycji kongresu są dostępne na kanale mediów społecznościowych Geistlich oraz na stronie internetowej kongresu.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na stronie: https://congress.geistlich-pharma.com