Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Higienistka i Asystentka – dodatek specjalny

Strony od 14_ASYSTENTKA_MARZEC_2015_LASTNowość w naszej ofercie wydawniczej stanowi dodatek specjalny dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Miał on swoją premierę, zgodnie z zapowiedziami, na Międzynarodowych Targach Stomatologicznych Krakdent. Jego odbiór przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Druk trafił do rąk tysięcy odwiedzających krakowskie targi – personelu pomocniczego gabinetów stomatologicznych, lekarzy dentystów i przedstawicieli firm.

A co w środku?

Pięć tekstów przydatnych dla każdej higienistki i asystentki. Dotyczących psychologii w obsłudze pacjenta, praktyki klinicznej i opieki nad pacjentem onkologicznym, a także nowych metod leczenia, w tym wypadku – laseroterapii.

Dodatkowo – przeglądy prasy światowej i środków dezynfekcyjnych.

Dostęp do treści

W zakładce Najnowszy numer znajdować się będzie spis treści i okładka, artykuły znajdą się w dziale Asystentka i Higienistka – dostęp do niego możliwy będzie z poziomu strony głównej.

*

„Profesjonalny zespół – pisze w słowie wstępnym redaktor naczelna Anna Bętkowska-Bielach – to klucz do sukcesu każdego gabinetu. Ten trend coraz bardziej zauważają lekarze stomatolodzy, a także cały rynek. Idąc z duchem czasu, również my stworzyliśmy platformę, która pozwoli na prezentację ciekawych tematów i produktów”.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

 

Redakcja