Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

I Mistrzostwa Polski Stomatologów w Biegach Górskich – informacja prasowa

25 lipca 2020 r. w Szklarskiej Porębie zagości wydarzenie, którego w Polsce jeszcze nie było. W ramach 12. Maratonu Karkonoskiego odbędą się I Mistrzostwa Polski Stomatologów w Biegach Górskich na dystansie półmaratonu. Formularz zgłoszeniowy zostanie udostępniony 20 lutego 2020.

Organizatorem Mistrzostw jest Akademia Dawsona Polska – instytucja szkoleniowa, dla której temat biegania nie jest niczym nowym. W każdy wtorek przyjaciele Akademii spotykają się na treningach biegowych. Pomysłodawcą Mistrzostw jest Przemysław Stankowski, który wraz z żoną Dorotą wielokrotnie brał udział w Maratonie Karkonoskim.

– Uwielbiamy aktywnie spędzać czas. Wiemy, że także dla innych stomatologów sport jest źródłem relaksu, psychicznej ucieczki od codziennej, gabinetowej rzeczywistości. – mówi Przemysław Stankowski. –  Ze znajomymi regularnie spotykamy się na treningach biegowych. Pomysł organizacji Mistrzostw był w mojej głowie od dawna – będzie to świetna okazja by spotkać się w pięknym miejscu, biorąc przy tym udział w cieszącym się dużą popularnością biegu, którego trasa przebiega niezwykle widowiskowym szlakiem na Szrenicę. Atmosfera biegu jest nieporównywalna z żadnym innym, w którym brałem udział.

Maraton Karkonoski jest jednym z najpopularniejszych biegów górskich w Polsce. Co roku bierze w nim udział blisko tysiąc biegaczy, a pakiety startowe rozchodzą się w ciągu kilku dni.

– Rejestracja na Mistrzostwa odbywać się będzie za pomocą formularza na naszej stronie internetowej – akademiadawsona.pl. Rozpocznie się 20 lutego. Mamy przewidzianą pulę miejsc dla uczestników Mistrzostw. Mamy nadzieję, że weźmie w nich udział kilkadziesiąt osób. Jest to duże przedsięwzięcie, którego w Polsce jeszcze było.

W ramach I Mistrzostw Polski Stomatologów w Biegach Górskich zawodnicy zostaną sklasyfikowani w dwóch kategoriach.
– Zapraszamy nie tylko stomatologów. Mamy specjalną kategorię dla osób związanych ze stomatologią: pracowników gabinetu, przedstawicieli medycznych, techników dentystycznych. Chcemy, by to było nasze wspólne święto – zapowiada doktor Stankowski.

Więcej informacji na temat wydarzenia:  https://www.akademiadawsona.pl/mistrzostwa-stomatologow-w-biegach-gorskich/