Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

II Międzynarodowy Kongres Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej

Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej zaprasza na  III Międzynarodowy Kongres Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej, który odbędzie się 24-25 maja 2019 w Warszawie.

Poprzednie edycje okazały się sukcesem merytorycznym, organizacyjnym i frekwencyjnym. W tym roku kongres będzie miał charakter międzynarodowy, w związku z tym zmienia się lokalizacja samego wydarzenia. Zapraszamy do Warszawy i liczymy na dużą frekwencję polskich higienistek, jak również słuchaczy z całej Europy.

Podczas kongresu odbędzie się moderowana debata na temat sytuacji polskich higienistek na tle krajów europejskich. Do debaty zaprosiliśmy znaczące osoby związane ze środowiskiem stomatologicznym.

Podczas kongresu wystąpią takie autorytety stomatologii jak prof. Johannes Einwag, prof. Louis Hardan, dr hab. n. med. Ewa Iwanicka-Grzegorek  dr n. med Konrad Walerzak, dr n. med Agnieszka Laskus, dr n. med. Maciej Żarow.

Jest nam niezmiernie miło, iż swoją obecnością zaszczyci nas Pani Yvonne Nyblom- prezydent Europejskiej Federacji Higienistek ( EDHF ). Jako Stowarzyszenie staramy się o  wsparcie i rekomendację przez międzynarodowe kręgi higienistek.

Nie zabraknie tematyki związanej z opieką nad kobietą ciężarną, periodontologią, implantologią, ortodoncją oraz cyfrową stomatologią. Wykłady i warsztaty odbędą się w nowoczesnym centrum konferencyjno-hotelowych Sound Garden w Warszawie, mieszczący się w centralnej części miasta. Dzięki dogodnemu położeniu słuchacze kongresu zyskają dodatkowy atut w postaci łatwego dojazdu z różnych części Polski.

Zapisy na Kongres ruszą 1 grudnia. Zapraszamy do skorzystania z wczesnej rejestracji, która daje możliwość zakupu biletów w promocyjnych cenach.

Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie  internetowej www.paps.org.pl oraz na naszym fanpage’u, gdzie niebawem ukaże się szczegółowy program.

 

Źródło: PAPS