Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Internetowy Kongres „Geistlich + YOU”

 

8 500 lekarzy stawia na regenerację!

20 maja, Internetowy Kongres „Geistlich + YOU”  zgromadził przed wirtualną sceną tysiące uczestników. Podczas tego międzynarodowego wydarzenia poruszono tematy związane z nadzwyczajnymi sytuacjami w praktykach stomatologicznych, a szczególny nacisk położono na wątki dotyczące koronawirusa.

8 500 uczestników kongresu i 16 międzynarodowych wykładowców z 13 krajów stworzyli platformę wymiany wiedzy na tematy takie jak na przykład „Zachowanie zębów dotkniętych chorobami periodontologicznymi w dobie Covid-19” czy „Jak reagować na pandemię koronawirusa w praktyce stomatologicznej”. Ponadto wielu mówców poruszyło tematy związane z radzeniem sobie z różnymi nadzwyczajnymi sytuacjami w codziennej praktyce dentystycznej. Dyrektor operacyjny Geistlich Matthias Dunkel podsumowuje: „Wstępne informacje zwrotne pokazują, że uczestnicy kongresu bardzo docenili trafność tematów, kompetencje prelegentów i łatwy dostęp do wydarzeń edukacyjnych w tych trudnych czasach”.

Ugruntowana wiedza i młode głosy w stomatologii
Firmie Geistlich Pharma, która specjalizuje się w dziedzinie regeneracji, bardzo szybko udało się zaangażować w to nowatorskie wydarzenie dwunastu światowej sławy dentystów. Aby zdobyć nie tylko te znane nazwiska, ale także ambitne młode talenty, Geistlich zorganizował konkurs „Zostań prelegentem”. Zarejestrowani uczestnicy kongresu zostali zaproszeni do oceny 80 nadesłanych materiałów wideo na podstawie ich treści i formy. Czterech mówców z Brazylii, Libanu, Turcji i Indii, zwycięzców głosowania, pojawiło się na wirtualnej scenie, a ich prezentacje uzupełniły program konferencji „Geistlich + YOU”. Czterem zwycięzcom, którzy po raz pierwszy mieli szansę zaprezentować swoje wykłady na międzynarodowym forum, Geistlich Pharma życzy sukcesów i kolejnych okazji do podobnych występów. „Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy zaoferować czterem utalentowanym lekarzom swoistą „trampolinę“. Jeszcze bardziej cieszymy się, że możemy im towarzyszyć w rozwoju zawodowym“ – mówi Matthias Dunkel.

Źródło: medif.com