Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Już wkrótce, pierwszy raz w Polsce, odbędzie się MIS DAY!

2 października po raz pierwszy w Polsce odbędzie się konferencja MIS DAY skierowana do środowiska lekarzy implantologów. Czworo wybitnych specjalistów zjawi się w Warszawie w hotelu Raffles Europejski, by poprowadzić to niezwykłe wydarzenie i odkryć przed ponad setką uczestników najnowsze technologie i trendy w implantoprotetyce.

To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez MEDIF, nie bez powodu budzi żywe zainteresowanie wśród implantologów. Będzie to doskonała okazja do wymiany wiedzy oraz doświadczeń w zakresie odbudowy uzębienia jednym z najnowocześniejszych systemów implantologicznych jakim jest system MIS. Tegoroczna konferencja MIS DAY to również możliwość osobistego spotkania się w szerokim gronie specjalistów – użytkowników systemu MIS Implants. Wydarzenie stwarza niepowtarzalną okazję do dyskusji o nowych obliczach implantologii i protetyki, w tym m.in. cyfrowym planowaniu zabiegów. Uczestnicy MIS DAY będą mogli poszerzyć wiedzę z zakresu nowoczesnych rozwiązań protetycznych oraz poznać od podszewki narzędzia i techniki dotyczące digital dentistry wykorzystywane na każdym etapie leczenia pacjentów.

Wyjątkowa czwórka na wyjątkowym wydarzeniu

MIS DAY to także sposobność do poznania sław ze świata implantologii. Wśród prelegentów wymienić można doktora Stavrosa Pelekanosa – światowej sławy praktyka i eksperta w zakresie stomatologii, implantologii i stomatologii estetycznej. Kolejną twarzą, ale i umysłem tegorocznego MIS DAY będzie dr n. med. Agnieszka Laskus, PhD, M.Sc., która obroniła z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych skupiając się na tematyce leczenia implantologicznego w periodontologii i ocenie immunologicznej stanu zdrowia pacjentów z chorobą przyzębia. W swoim bogatym dorobku
dr n. med. Agnieszka Laskus zdobyła również tytuł naukowy Master of Science of Oral Implantology nadany przez prestiżowy Uniwersytet Medyczny J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Kolejnymi, równie znaczącymi postaciami świata implantologii, zaszczycającymi grono prelegentów MIS DAY są lek. dent. Agnieszka Nieścieronek oraz lek. dent. Bartosz Mulawa.

Więcej informacji na temat każdego z prelegentów znaleźć można na stronie wydarzenia: http://misday.pl/. Również pod tym adresem można zgłosić chęć wzięcia udziału w konferencji
– zapraszamy do rejestracji!

Dwa bloki tematyczne i czas na relaks

W programie MIS DAY przewidziano dwie sesje tematyczne:
1. Digital implantology – trend, moda czy konieczność?
2. Prosthetics – estetyka, funkcjonalność i długotrwały efekt.
Na koniec wydarzenia, po dniu spędzonym na wymianie doświadczeń i specjalistycznej wiedzy przewidziano czas na relaks i rozmowy przy lampce wina.

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się na MIS DAY zapraszamy: http://misday.pl/

Rejestracja otwarta jeszcze tylko do niedzieli 26 września 2021 do końca dnia.