Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

KaVo Kerr podczas targów Warsaw Dental Medica Show i CEDE

Premierowe targi w Nadarzynie, k/Warszawy Warsaw Dental Medica Show oraz 27 edycja CEDE pokazały, że targi to nie tylko dostęp do pełnego portfolio sprzętu i materiałów stomatologicznych, ale w coraz większym stopniu edukacja z doświadczonymi praktykami.

 

Stoisko KaVo Kerr, po raz kolejny dało możliwość odwiedzającym poznania i przetestowania szerokiego portfolio produktów, od stomatologii zachowawczej, endodoncji, poprzez profilaktykę  i sprzęt (RTG, unity, mikroskopy).

 

Program warsztatowy obu wydarzeń przygotowany przez zespół KaVo Kerr oraz konsultantów naukowych, obejmował taką tematykę, jak instrumentacja kanałów korzeniowych i ich wypełnianie metodą termiczną, odbudowy po leczeniu endodontycznym z zastosowaniem wkładów  z włókien szklanych ale także diagnostykę 3D w endodoncji i diagnostykę próchnicy. Szczególnym wydarzeniem był pokaz wykrywania próchnicy z udziałem dzieci, z pomocą cyfrowego obrazowania zębów prześwietlonych światłem lasera kamery KaVo DIAGNOcam.

 

Wszystkim odwiedzającym i uczestnikom warsztatów oraz dzieciom biorącym udział w pokazie: Mówimy NIE próchnicy u dzieci! – dziękujemy! Zapraszamy na nasze nowe jesienne warsztaty z endodoncji i stomatologii zachowawczej.

 

 

 

Źródło i zdjęcia:

Kavo Kerr