ZNAJDŹ LEKARZA

poniedziałek, 26 września 2022
Zobacz:

KaVo wspiera naukę

kameraW dniach 19-21 maja Kraków będzie polską stolicą nauki. W ramach Festiwalu Nauki, organizowanego w tym roku pod hasłem Czas i Przestrzeń odbędą się liczne pokazy, konkursy i koncerty. Miejscem, które z pewnością przyciągnie tłumy będzie Festiwalowe Miasteczko Naukowe na Rynku Głównym. Krakowskie uczelnie wyższe oraz ośrodki naukowe i badawcze zaprezentują tam wyniki swojej pracy, zachęcą do udziału w eksperymentach i badaniach.

W ramach Festiwalu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oferuje darmowe badania stomatologiczne. 21 maja, w namiocie nr 29 na krakowskim Rynku Głównym stanie nowoczesny unit stomatologiczny Primus 1058 Life firmy KaVo, wyposażony w kamerę wewnątrzustną Gendex GXC-300. Kamera pozwala na dokładne zbadanie zębów i wyświetlenie obrazu z badania na ekranie komputera. Wszyscy chętni będą mogli poddać się badaniu diagnostycznemu na udostępnionym sprzęcie i uzyskać informacje na temat aktualnego stanu swojej jamy ustnej.

„Cieszymy się, że możemy wesprzeć tak ciekawą i potrzebną inicjatywę.” – mówi Katarzyna Gisman, prezes KaVo Polska. „Od lat współpracujemy z uczelniami medycznymi w Polsce i na świecie i wiemy, jak ważna jest edukacja pacjentów w zakresie profilaktyki stomatologicznej. Mam nadzieję, że badania oferowane przez Collegium Medicum UJ w ramach Festiwalu Nauki przyczynią się do popularyzacji regularnej diagnostyki kontrolnej wśród Polaków.”

Podczas wydarzenia dodatkowych informacji udziela:
Ewa Prygodzicz, Kierownik do Spraw Klientów Kluczowych
Tel. 694191 863, ewa.prygodzicz@kavo.com

KaVo Polska Sp. z o.o.

Przejdź do następnej strony

Nasi klienci