Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Kolejna udana edycja DENTAMED

DSC_0131 (2)Za nami 13. edycja Dolnośląskich Targów DENTAMED®, które po raz kolejny potwierdziły, że są jedną z największych imprez tego typu w Polsce. Swoją ofertę zaprezentowało 132 wystawców z Polski, ale także z takich krajów, jak: Chiny, Izrael, Holandia, Niemcy, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, USA czy Włochy. Przez dwa dni w hali AWF można było sprawdzić branżowe nowości – innowacyjny sprzęt, najlepszej jakości narzędzia, środki farmaceutyczne oraz oprogramowanie medyczne przeznaczone do każdego nowoczesnego gabinetu stomatologicznego i pracowni protetyki dentystycznej. Dodatkowo reprezentowanych było 89 firm.

Zakupy i wiedza

W wydarzeniu organizowanym przez Targi w Krakowie i odbywającym się pod patronatem honorowym prof. dr. hab. Marka Ziętka – rektora Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu – udział wzięło 2 192 lekarzy stomatologów, techników dentystycznych i studentów oraz uczniów szkół medycznych.

Podczas tegorocznej edycji targów DENTAMED® odbyły się dwa całodniowe szkolenia przygotowane przez Targi w Krakowie:

• 7 listopada 2014 r.: Kurs medyczny „Fakty, mity i kontrowersje na temat adhezji, wybielania i procedur endodontycznych we współczesnej stomatologii”, zorganizowany we współpracy z Anną Szymańską z firmy Esdent. Kurs ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem, wzięły w nim udział
144 osoby.

• 8 listopada 2014 r.: III Ogólnopolska Sesja Stomatologiczna „Okluzja. Teoria i praktyka. Dlaczego warto się uśmiechać?”, zorganizowana we współpracy z firmą Duo-Dent.
Na terenie targów odbyły się liczne prezentacje i szkolenia firm uczestniczących w wystawie, m.in. sesja szkoleniowa firm Car-line i Apoldent. Patronami wydarzenia były redakcje: „Magazynu Stomatologicznego”, Dentonetu i Dentowizji.

Znamy już termin następnej edycji Targów DENTAMED® we Wrocławiu. Odbędą się one 6 – 7.11.2015 r.

Zespół organizacyjny DENTAMED®