Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Konferencja Dental Clinic 2015: zapowiedź

LogotypDnia 18 września 2015 roku w Katowicach odbędzie się konferencja pt.: „Dental Clinic 2015, Zarządzanie w Stomatologii”. Organizatorem wydarzenia jest Mazowieckie Centrum Biznesowe. Miesięcznik „Stomatologia” objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Celem spotkania jest podjęcie dyskusji dotyczącej wyzwań przed jakimi stoi kadra zarządzająca placówkami stomatologicznymi. Podczas „Dental Clinic 2015, Zarządzanie w Stomatologii” eksperci specjalizujący się w dziedzinach prawa i marketingu, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą oraz doświadczeniami, które mają pomóc osobom prowadzącym praktykę dentystyczną w nawet najbardziej ekstremalnych sytuacjach, jak też ułatwią zarządzanie placówkami stomatologicznymi i wpłyną pozytywnie na ich kondycję finansową.

Podczas wydarzenia zostaną omówione takie zagadnienia jak m.in.:

  • Zmiany w ustawodawstwie dotyczącym gabinetów stomatologicznych
  • Komunikacja z pacjentem
  • Ochrona danych osobowych
  • Konkurencja na rynku stomatologicznym
  • Dotacje unijne

Pełny program wydarzenia jest prezentowany po kontakcie telefonicznym lub mailowym. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej organizatora oraz w dziale szkoleń na portalu stomatologianews.pl