Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Konferencja stomatologiczna „Najnowsze trendy stomatologii estetycznej i implantoprotetyki”.

Corten Dental Elite organizuje prestiżową konferencję stomatologiczną, połączoną ze świętowaniem jubileuszu 25-lecia stomatologii Corten Medic. Wydarzenie odbędzie się w szykownych wnętrzach Hotelu Bristol.

Konferencja stomatologiczna odbywać się będzie już w najbliższą sobotę 11 grudnia 2021 r. w samym Centrum Warszawy w Hotelu Bristol. Głównymi tematami będą „Najnowsze trendy stomatologii estetycznej i implantoprotetyki”. Przedstawione i omówione zostaną nowoczesne rozwiązania implantologiczne oraz estetyczne, nakierowane na Pacjenta indywidualnego. Konferencja jest organizowana we współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej, które zorganizowało część merytoryczną zapraszając ekspertów branżowych polskiej oraz światowej sławy.

Przygotowane zostały 3 panele – dedykowany lekarzom stomatologom, higienistkom, a także panel menadżerski dla pracowników Corten Medic. Konferencja jest częścią obchodów jubileuszu 25-lecia stomatologii Corten Medic, dlatego też sobotnią uroczystość podzielono na dwie części: merytoryczną i bankietową.

Najlepsi eksperci z branży

Do zorganizowania konferencji Corten Dental Elite zaprosił, znakomitych ekspertów z branży stomatologicznej z kraju i Europy. Wśród prelegentów znalazły się takie osobistości jak: prof. Andrzej Wojtowicz, mgr inż. Tomasz Stefańczyk, lek. dent. Paulo Malo, Tomasz Sikora, dr Paweł Korneta, lek. dent. Agnieszka Sikora, prof. Myhron Uhryn, dr n. med. Bartosz Cerkaski, lek. dent. Iwona Gnach, lek. dent. Artur Ratyński, dr n. med. Tomasz Gortkowski, lek. dent. Agnieszka Jasek, dr n. med. Marta Krasny, dr hab. n. med. Kornel Krasny, mgr dypl. hig. Stom. Magdalena Berezowska, mgr Anna Zegarek, mgr dypl. hig. stom. Natalia Szyszko, dypl. hig. stom. Marzena Cesarz, Wojciech Wereszko.

W programie m.in.:


– Inżynieria tkankowa i procedury ratunkowe w nowoczesnej stomatologii

– Dental face lifting, czyli digitalizacja i estetyka w stomatologii

– Implantologia nawigowana

– Terapia okluzji statycznej i dynamicznej

– Techniczne aspekty przebudowy zwarcia w protetyce

– Transplantacja en bloc, z sinus lift oraz stabilizacja zębów po resekcji

Szczegółowy program wydarzenia oraz zakup biletów: konferencja.cortenmedic.pl

Corten Dental Elite Inspired by Pure Comfort

Klinika stomatologiczna Corten Dental Elite powstała w myśl zasady, że najważniejsze jest dobro, zdrowie i komfort Pacjenta. Właśnie dlatego na pierwszym miejscu klinika stawia wysoką jakość wykonywanych usług oraz wyjątkową obsługę.

Klinika Corten Dental Elite to miejsce, w którym pasja i wieloletnie doświadczenie spotkały się, by Pacjent w niepowtarzalnym klimacie mógł zadbać o to, co najcenniejsze. Kluczowym elementem leczenia i obsługi w Corten Dental Elite jest komfort Pacjenta. Ma on czuć się dobrze już od samego wejścia. Wnętrza kliniki zostały zaprojektowane w trosce o wygodę oraz dobre samopoczucie Pacjenta. Obsługa jest w pełni skupiona na jego potrzebach. Jest traktowany wyjątkowo i z szacunkiem. Leczenie w klinice ma być dla niego chwilą relaksu.

Najnowocześniejsze technologie stosowane przez naszych specjalistów łączą skuteczne leczenie z doskonałym efektem estetycznym. Do codziennej pracy specjaliści Corten Dental Elite wykorzystują rozwiązania cyfrowe. Pogłębiona diagnostyka do leczenia implantologicznego obejmuje skaner wewnątrzustny 3 Shape Trios oraz tomografię komputerową. W stomatologii estetycznej i protetyce profesjonalna fotografia, systemy drukarek 3D oraz program Digital Smile Design pozwala uzyskać najlepsze rezultaty – spójnie technicznie i artystycznie.

W Corten Dental Elite estetyczny i zdrowy uśmiech jest czymś więcej, niż kwestią medyczną – to coś, co daje poczucie pewności siebie i komfort życia. Dla Corten Dental Elite jest on inspiracją do tworzenia miejsca, gdzie Pacjent ma swoją indywidualną, komfortową przestrzeń. Do tworzenia miejsca innego niż wszystkie. Do tworzenia kliniki stomatologicznej, w której dbałość o dobro i komfort Pacjenta zapewni mu oczekiwany efekt medyczny i estetyczny oraz przyniesie prawdziwą radość życia.

Centrum Medyczne Corten Medic

Profesjonalne centrum medyczne, które od ponad 25 lat pomaga Pacjentom świadcząc usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, rehabilitacji oraz specjalistyki. Dziedziną, w której Corten Medic szczególnie się wyróżnia jest stomatologia. Oddziały zlokalizowane na terenie trzech województw – mazowieckiego, świętokrzyskiego i lubelskiego – oferują szeroki zakres świadczeń stacjonarnych i mobilnych, w tym ortodoncję, chirurgię stomatologiczną, stomatologię zachowawczą z endodoncją, leczenie pod mikroskopem, stomatologię dziecięcą, estetyczną, implantologię oraz protetykę. Misją marki Corten Medic jest dbałość o Pacjenta, aby znalazł on nie tylko fachową pomoc medyczną, ale także empatię i zrozumienie jego potrzeb. W ten sposób Zespół Corten Medic stale podnosi komfort leczenia i jakość życia swoich Pacjentów.


Partnerzy wydarzenia:

OSIS, Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, Dental Tribune International, firma True Leader, Miss Polonia