Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych ze stomatologią

Przechodząc do witryny www.stomatologianews.pl zaznaczając - Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam, że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne, stomatologiczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Konferencja VII Andrzejki Stomatologiczne – trwa rejestracja

Serdecznie zapraszamy na 7. edycję konferencji Andrzejki Stomatologiczne! Urozmaicone wykłady z wielu dziedzin stomatologii, znakomici prelegenci, integracja środowiska, dobra zabawa i atrakcje Hotelu Stok to tylko kilka powodów, dla których warto wziąć udział w VII Andrzejkach Stomatologicznych. To niepowtarzalne wydarzenie, organizowane przez Komisję Stomatologiczną Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach, z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestników z całej Polski. W części wystawienniczej będą mieli Państwo okazję zapoznać się z ofertą firm z branży stomatologicznej oraz pokrewnej. Wieczorami gwarantujemy dobrą zabawę, a wszystko to odbędzie się w malowniczej scenerii Beskidu Śląskiego.

Konferencja odbędzie się w terminie 26-28 listopada 2021 r. w hotelu Stok w Wiśle.

PODCZAS KONFERENCJI ODBĘDĄ SIĘ M.IN. NASTĘPUJĄCE WYKŁADY (KOLEJNOŚĆ WYKŁADOWCÓW ALFABETYCZNA):

➡ Mgr Renata Dziedzicka – „Najnowsze metody odbudowy i regeneracji szkliwa i zębiny oraz skuteczne rozwiązania w walce z nadwrażliwością”.

➡ Dr hab. n. med. Jerzy Jaroszewicz – „COVID-19 chorobą o wielu twarzach” oraz „Borelioza – trudna diagnostyka”.

➡ Dr n. med. Małgorzata Kulesa-Mrowiecka – „Fizjoterapia stomatognatyczna w dysfunkcjach stawu skroniowo-żuchwowego”.

➡ Dr n. med. Stanisław Musiał – „Współczesne metody leczenia wad klasy II”.

➡ Mec. Ewa Mazur-Pawłowska – „Procedury po-ekspozycyjne, czyli jak ustrzec się procesu o zranienie w gabinecie stomatologicznym”.

➡ Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Składowski – „Niby wszystko widać, ale nie zawsze i nie do końca”.

➡ Dr n. med. Jacek Szkutnik – „Dysfunkcje układu ruchowego narządu żucia – podstawowa diagnostyka i leczenie”.

➡ Dr Monika Tysiąc-Miśta – „Postawy lekarzy dentystów w okresie wybuchu pandemii COVID-19 w Polsce. Jak zmienił się nasz stosunek do pandemii w okresie od początku jej trwania do dzisiaj”.

➡ Dr n. med. Wojciech Wawrzynek – „Diagnostyka zatok obocznych – fakty i mity”.

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe —-> https://izba-lekarska.org.pl/o-izbie/aktualnosci/vii-andrzejki-stomatologiczne-rejestracja

Komitet Organizacyjny
VII Andrzejek Stomatologicznych